יצירת ספר דיגיטלי

כתבתם שירים, סיפורים, רומן, ספר ילדים, ספר היסטורי-משפחתי, ושלחתם את כתב היד להוצאות הספרים. קיוויתם שהיצירה שלכם תתפרסם. אבל, אז הגיע המכתב שהוציא לכם את הרוח מהמפרשים:

"אנו מודים לך, אבל ספר זה לא עומד בקריטריונים של הוצאתנו. בהצלחה." איזו אכזבה, כמה עצב, אחרי שהשקעתם ביצירה את נפשכם ואת המרץ שלכם.

לאתר הדיגיטלי שלי מצגת בקלי קלות בגלגולו הקודם) ישנה הדרך להגשים לכם את החלום.

מראש, אני רוצה להבהיר את דעתי בנושא: אני לא אטע בכם את האשליה שמהספר שלכם תהיו מיליונרים, שתרוויחו ממנו כסף ותתעשרו מעצם פרסומו ברשת. מצד שני, לא ארושש אתכם כספית (בניגוד להצעות הגדולות, גדולות במחיר ובפיזור אשליות, של הוצאות ספרים שונות). אני אתן לכם את הכלים הנכונים על מנת שהספר שלכם יתפרסם ברשת, במספר דרכים אפשריות, ומשם השמיים הם הגבול.

שאיש לא ישלה אתכם שתוכלו לקנות את הבית בסביון או בתל אביב, מההכנסות של הספר הדיגיטלי שלכם. גם את הבית במצפה רמון לא תוכלו לקנות, רק משום שפרסמתם את הספר ברשת.אבל, מהערך המוסף שיכול להיות לכם מפרסום הספר בדרך שאני מציע, תוכלו להגיע, אם תשקיעו זמן בפרסום של הכותר, לבית בירושלים, תל אביב, או אולי ציריך, לונדון, או ניו יורק. הערך המוסף שלכם יכול להיות כה רב, עד כך שאנשים שיקראו את הספר שלכם יהיו צמאים לדעת עוד, לקרוא ולשמוע עוד, ומכאן תתחיל מערכת שאי אפשר לדעת לאן היא תגיע.

אני יודע, אישית, על אנשים שפרסמו את הספר אצלי, ולאחר מכן הזמינו אותם להרצאות, לכנסים, לימי עיון, ועוד ועוד ועוד. שם הם צברו לא מעט מזומנים, ויותר מזה - הם מצאו סיפוק רב בהתעניינות הקהל ביצירותיהם.

הדיגיטלי שלי מציע לכם את הכלים להעלאת הספר שלכם לרשת. השיטה שלי היא לא ספר למכירה מיידית, למרות העובדה שתוכלו למכור את הספרים שלכם, ולתת לאנשים קוד אישי לקריאתם.

הספר נקרא לא רק על מחשבי פי. סי. ומק. הדיגיטלי שלי נקרא גם באייפד, אייפון, אייפוד וגם במכשירים האנדרואידים.

מה אני מציע לכם, בעצם המרה של הספר שכתבתם בתוכנת word לפורמט דיגיטלי, שמדמה קריאה בספר רגיל, וההבדל היחידי שהוא דיגיטלי אינטרנטי.

דוגמאות תוכלו לראות בספריה הדיגיטלית הן מדברות בעד עצמן, ואני מאמין שאין כמו מראה עיניים, וכל מה שאספר לכם לא יתקרב להרגשה ולחוויה של דפדוף וקריאה בספר כזה.

הבחירה בגרפיקה, צבעים, גוונים, אינדקס, תוכן עניינים ועוד אלמנטים החשובים לכם – היא הבחירה שלכם. תוכלו לבחור באם אתם רוצים לדמות ספר בכריכה קשה, או רכה... כן, גם זה ניתן. תוכלו לתת לקוראים שלכם אופציה לשתף את הספר עם עוד אנשים ברשתות החברתיות, ותוכלו לקרוא את הספר, ולאחר שהתעייפתם להניח בו סימנייה, ולשוב אליו עם שיר חדש בלב, כדי להמשיך לקרוא בו, בנקודה שבה הפסקתם. תוכלו להדפיס את הספר, להורידו, און-ליין ואוף-ליין.

איך השיטה עובדת?

אתם, מעבירים לי דוגמה של הספר שלכם, ללא התחייבות, אני מבצע המרה של הדפים האלה, מעלה אותם לשרת, ומדמה את הספר שלכם על מנת שתוכלו להתרשם. אפשר לומר שזו בעצם דרישה שלי, מכל מי שרוצה להעלות את ספרו – שקודם יראה את הספר שלו בהופעה חיה, לפני שהוא מקבל החלטה. זו הדרך הנכונה על מנת לדעת אם אתם מרוצים מעצם הרעיון, או אולי הוא לא תואם את ציפיותיכם.

לאחר שעברתם את השלב הזה - אתם מחליטים לצאת לדרך. עליכם להעביר לי את קובץ הספר בפורמט word או P.D.F, להכין לספר עמוד של כריכה קדמית ועמוד של כריכה אחורית (ואפשר יהיה לבקש את עזרתי בדבר), וכך יהיה הספר מוכן להפקה. אם תרצו עורך לספר, עריכת תוכן או עריכת לשון – יש מי שיעשה זאת במערכת שלי, תמורת תשלום נוסף.

אחרי שתבדקו את הספר שעבר המרה - אעלה אותו לפורמט הדיגיטלי, וכאן אוסיף את כל בקשותיכם: גוונים, רקעים , תוכן עניינים, כריכה קשה או רכה, קוד של גוגל אנליטיקס, אפשרויות הדפסה, ובעצם - כל מה שתבקשו מהאופציות הקיימות לספר הדיגיטלי, ויש לא מעט כאלה. אתם תערכו הגהה לספר הדיגיטלי, וכאשר הכל בסדר ולשביעות רצונכם – יעלה הספר לרשת באופן מושלם וסופי. בנוסף לכל זה, ניתנת לכם האופציה לקבל את הספר בפורמט Exe סגור, שהוא בעצם כל הספר בפורמט דיגיטלי, עם הדפדוף, וזאת כיחידה עצמאית. זה מאפשר לכם להפיץ את הספר כמהדורה לא מקוונת (לא אינטרנטית). הדבר יוכל לסייע לכם בהפצת הספר בפורמט הלא מקוון.

את הספר תוכלו לאחסן בשרת שלי, אני אדאג להעלותו לשם, ולהעביר לכם קישור. תוכלו לבחור לאחסן אותו על שרת שלכם, או במקום אחר. הסברים לאפשרויות השונות הללו יימסרו לכם על ידי.

יש לציין כי הספר הדיגיטלי לא דורש כל שרת ייעודי, הוא יכול לעלות על כל שרת, ואין צורך בשרתים או באפליקציות מיוחדות על השרת, על מנת להפעיל את הספר.

תיארתי את התהליך של הפקת הספר. לאחריו מגיע שלב התשלום, ויציאתכם לדרך החדשה. ממני תקבלו את כל הטיפים והעצות כיצד לקדם הספר, בכל מה שאני יכול לסייע, ואתם תצטרכו לעשות את עבודת ה"שיווק" שלו ברשתות החברתיות, בלוגים – בעצם, בכל מקום שתראו לנכון.

סיום העבודה הטכנית שלי על הספר שלכם איננו מעיד על פרידתי מכם. אני מלווה אתכם לאורך כל הזמן. יחס אישי, תמיכה, סיוע, חיבוק, ייעוץ - במה שאני מבין ויודע - הצעות לכיוונים חדשים, או לגרסאות חדשות לתוכנה שלי. כל אלה יכולים להגדיל את הערך המוסף עבורכם. אני מבצע המרה חדשה של הספר, לתוכנה מתקדמת יותר, וזאת ללא כל תשלום נוסף. הכול על מנת שתוכלו להיות מעודכנים עד הרגע האחרון, לגבי האופציות הכי חדשניות שקיימות.

שבוע הספר, מעיר את כל היוצרים, את כל הכותבים למגירות ומעלה את השאלה: למה הספר שלי לא יצא לאור?

חודש הספר הדיגיטלי יפתח לכם כיוונים חדשים. המחירים שלי הוגנים לחלוטין. אני משוכנע שתראו את הספר שלכם עולה ברשת, נקרא במאות או אלפים, ופתאום תקבלו מייל מפלוני אלמוני שישאל שאלה, שירצה לדעת עוד, שירצה דברים נוספים. הדבר יעורר בכם את האמונה שגם אם הוצאת הספרים לא קיבלה אתכם, היא הפסידה ספר טוב שיצרתם, בכישרונכם ובעצמכם.

אל תהססו לפנות ולשאול, להתעניין ולדבר. אני האיש ששירת בזמנו במשטרת ישראל, כשכולם אז כתבו על בריסטולים, וכשעברתי לליגת המצגות – עברו אחרי כל כוחות הביטחון. אני משוכנע שגם כאן אוביל את המהפכה הזו. אני סבור שאהפוך את הספר הדיגיטלי לנגיש יותר לכל אחד ואחת מכם. כך, בהוצאה כספית באמת לא גבוהה - תוכלו לצאת לדרך חדשה.

 

פנו ואל תהססו, לא תתחרטו והספרים שלכם יראו אור

 

 

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי

 

 

 

יצירת קשר מהיר עם יוסי קווטינסקי - האתר הפורמט הדיגיטלי שלי