חנות וירטואלית בקטלוג וחוברת דיגיטליים
החוברת ניתנת לביצוע רק בפורמט פלש ולא בפורמט החדש של html5

הפורמט הדיגיטלי שלי מציע ללקוחות מוצר חדשני של הטמעת חנות וירטואלית בתוך קטלוג או
חוברת דיגיטלית. חוברת מסוג זה ניתנת להוצאה אך ורק בפורמט הפלש ולא בפורמט html5 החדש.

 

בקטלוג דיגיטלי של שיין פלוס,  מכירת שלטים לספקים באופן וירטואלי. כאן המטרה היא הזמנה של השלטים וכמות מכל שלט. בסופו של הליך שיין פלוס מקבלים אימייל מסודר עם ההזמנה של הלקוח והלקוח מקבל מהם הצעת מחיר מסודרת. כאן הלקוחה בחרה לא להציג מחירים אבל בהחלט ניתן גם להציג מחירים לכל אובייקט כחלק מתהליך הבנייה. קטלוג דיגיטלי  זה שהוא בן 64  עמודים הוטמעו בתוך 57 עמודים מתוכו יותר מ 700 אובייקטים של מכירה ויותר מ 700 אובייקטים של חלונות POPUP והדבר הופך את הקטלוג לחנות וירטואלית לכל דבר.

 

לציין, פרוייקט ההזמנות  נחשב לפרוייקט הגדול ביותר שמוכר לחברת התוכנה שאיתה אני עובד ונחשב לפרוייקט ענק בכל קנה מידה של הטמעת חנות וירטואלית של 1400 פריטים אינטראקטיבים בתוך 64 עמודים.  יצירת קטלוג מסוג זה היא מורכבת אך מביאה לבעלי בתי עסק ערך מוסף עצום ושדרוג באופן משמעותי בלי צורך להחזיק חנות וירטואלית וכך כאשר הם מפיצים את הקטלוג באמצעות האינטרנט, פייסבוק או כל רשת חברתית אחרת בעצם הם מפיצים את החנות הוירטואלית שהם לכל מי שהם רק רוצים וזה משדרג באופן מהותי את העבודה.

 

בקטלוג זה המטרה היא הזמנת מוצרים ושליחת הזמנה לספק על מנת לספק אותם וגם לקבל הצעת מחיר. בסופו של הליך לאחר שלקוח עובר על המוצרים בקטלוג, בוחר כמויות  ולאחר שרואה שהכל תקין בסל הקניות המוטמע בסרגל עליון בצד שמאל, מועבר למילוי פרטים אישיים והמידע מועבר לבעל העסק לצורך יצירת הצעת מחיר.

 

באותה מידה יש אפשרות גם להטמיע מחירים בתוך הקטלוג הדיגיטלי האינטראקטיבי ולהפוך אותו לחנות וירטואלית מלאה כולל מכירה של מוצרים ובחירת כמויות מהם.

 

באם לקוח מעוניין גם לבצע סליקה ולאפשר ללקוחות רכישה, הדבר ניתן ועל בעל הקטלוג להחזיק חשבון PAYPAL  והסליקה מעבירה את התשלום לחשבון זה של בעל הקטלוג.

 

חוברות מכירה או עם הגדרה להזמנה במייל או למכירה ותשלום ב PAYPAL יתארחו על שרת הפורמט הדיגיטלי ולא יועברו קבצים ללקוח להטמעה אצלם.  סוג זה של פרוייקט מחייב את הכלים שנמצאים על השרת המיוחד שלנו ולכן המעוניינים יתארחו בשרת שלנו וכאשר לקוח מזמין את הקטלוג האינטראקטיבי המכירתי של חנות וירטואלית הוא יקבל מחיר הוגן גם לארוח על השרת לתקופה. יותר מזה גם נציע במקביל שרות של עדכון פריטים והוספת פריטים ודפים בהתאם לצרכים של הלקוח על מנת שהקטלוג שלו יהיה תמיד מעודכן.

כאן תוכלו לראות כיצד נראה דף של הקטלוג הדיגיטלי

כאן תוכלו לראות חלון פופ אפ

כאן תוכלו לראות את חלון המכירה

כאן תוכלו לראות את חלון הריכוז

כאן תוכלו לראות את חלון העברת הפרטים לאימייל

הקמת קטלוג דיגיטלי מכירתי היא פרוייקט מורכב וישנה בו עלות לבניית כל אובייקט מכירה וגם  אם רוצים כל אובייקט POPUP.

למזמינים תוצע הצעת מחיר אטרקטיבית  ותוכלו לבחור או להעזר בשרות שלנו גם להקמת הקטלוג וגם לעיבוד הדיגיטלי או רק להקמת החלק האינטראקטיבי וכל זאת לפי הנחיות שניתן לכם על מנת שנוכל להטמיע את אובייקטי המכירה באופן יעיל ומקצועי.

 

כל לקוח יוכל לקבל המחשה לעצמו של קטלוג כזה ללא כל התחייבות הכללת 3 פריטים שנבנה לצורך המחשה וכך הוא יוכל לראות איך זה נראה מחומר ומידע שלו ולא של אחרים באם ירצה.

 

קטלוג דיגיטלי מכירתי הוא ערך מוסף גדול לבעלי עסקים שרוצים להעביר קטלוגים דיגטליים ובו בזמן לנצל אותם או לשם הצעות מחיר או לשם מכירה של מוצרים ישירות ללקוחות באמצעות כרטיס אשראי.

אשמח להעניק כל מידע שתרצו ולענות על כל שאלה ואין ערך שחנות וירטואלית בתוך קטלוג דיגיטלי יכולה להפוך את העסק שלכם לטוב יותר, מוצלח יותר ושרותי הרבה יותר מכל דבר.

לקוח שיהיה מעוניין בהדמיית ניסיון על מוצר שלו - הדבר ניתן - בניית עד 3 מוצרים להמחשה  על קובץ PDF שלכם של קטלוג  שלכם. זאת ללא כל התחייבות מצידכם ועל מנת שתוכלו לחוות את המוצר באופן אמיתי ולא על של מישהו אחר. ההמחשה ללא תשלום !

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי

 

 

 

יצירת קשר מהיר עם יוסי קווטינסקי - האתר הפורמט הדיגיטלי שלי