להזמנות ויצירת קשר (אני כבד שמיעה):

אימייל: yoqva@inter.net.il

הודעות באמצעות מסרים sms או whatsApp :

 

0526770011

הפקת פרסומים דיגיטליים בפורמט html5, המותאמים למחשב, סמרטפון וטאבלט ובגרסת אפליקציה לא מקוונת ייחודית yoqva flip ואירוח בשרת ייעודי ייחודי

הפורמט הדיגיטלי  HTML5

הפורמט הדיגיטלי, הפתרון המושלם להצגת קטלוג, מגזין, חוברת או כל פרסום אחר, בכל מכשיר דיגיטלי (מחשב PC, מק, iPhone, iPad, ומערכות מבוססות IOS ואנדרואיד הפועלות בכל מחשב, סמרטפון וטאבלט. וגם באמצעות גרסה לא מקוונת באמצעות אפליקציה ייחודית בישראל yoqva flip שפותחה במיוחד עבור הפורמט הדיגיטלי שלי.

העיבוד הדיגיטלי מתבצע מקובץ PDF (המומלץ ביותר אבל ניתן גם להשתמש בקבצי תמונה), הדגש הוא על התאמה מקסימאלית לצרכי הלקוח, כולל קישור לאתר הלקוח מסרגל עליון, לוגו הלקוח בטעינה שמוצג בפינה הימנית התחתונה עם קישור גם לאתר, בניית תוכנן עניינים וירטואלי והטמעת רקע ייחודי, קישורים לאתרים חיצוניים ופנימיים, הטמעת קטעי וידאו מ You tube  ו viemo.

הדבר החשוב ביותר בעצם העיבוד הדיגיטלי הוא הנגשת המוצר שלכם במהירות ובקלות למשתמש, עד היום היה נהוג לתת ללקוח להוריד קובץ PDF למחשב שתופס שטח אחסון ענק ויותר מזה לוקח זמן להורידו, כאשר כאן בשיטה של הפורמט הדיגיטלי, גם אם זה קטלוג או חוברת של 1000 עמודים או יותר הוא נטען במהירות, אין צורך בהורדת קובץ למחשב הלקוח, אין צורך בשום תוסף (אקרובט), והלקוח שלכם יכול מיד לעיין במידע שאתם רציתם להפיץ – קטלוג/ מגזין או כל חוברת אחרת בכל מכשיר ומכשיר בקלות מהירות ואיכות מקסימאלית.

 

לציין, אתם לא צריכים אתר אינטרנט כדי להשתמש בפורמט הדיגיטלי – את החוברת שלכם יש באפשרותי לארח על שרת ייחודי שלי ולתת לכם קישור כך שתוכלו להשתמש בו בלי צורך באתר כלל.

 

לקוחות המעוניינים כי העיבוד לפורמט הדיגיטלי יהיה על השרת שלהם, יקבלו ממני בתום העיבוד סט קבצים אותם יטמיעו בשרת הלקוח וכך הפרסום יפעל משרת הלקוח. לציין, אין צורך בשרת מיוחד.

 

בגרסת המחשב נוכל לצפות בחוברת בגרסה של דפדוף ריאליסטי המדמה דפדוף אמיתי בספר וגם בצורת הדפדוף שלו כולל הצליל. בגרסת הסמרטפון והטאבלט הפרסום מוצג כדפי סינגל ולא כפולים וזאת בגלל נוחיות השימוש במכשירים אלה. בגרסת המחשב הדפים מוצגים כדף ימין ושמאל.

 

הפעלת החוברת נעשית מקישור אחד. הקישור מתאים את עצמו ונפתח בהתאמה אם זה במחשב או אם זה במכשיר נייד והכל מאותו קישור. אין צורך בכמה קישורים כדי להפעיל את הפרסום. הכל מקישור אחד שנותן מענה לכל מערכות ההפעלה והמכשירים בהתאמה.

 

ניתן גם להפיק חוברות מכירה כולל אפשרות של הזמנה / סליקה ב PAYPAL – גרסה זו היא רק בפורמט הפלש ומאפשרת לכם שימוש בחוברת בתור כלי מכירה ייחודי ומקצועי – תוכלו לקרוא על כך באופן מורחב בפרק של חוברת מכירה.

ייחודי במסגרת הפורמט הדיגיטלי הוא גרסה לא מקוונת לשימוש בסמרטפונים וטאבלטים וזאת באמצעות אפליקציה ייחודית שפותחה עבורי. האפליקציה yoqva flip החינמית, מאפשרת לשמור פרסומים הן על טאבלט והן על סמרטפון באנדרואיד או IOS כך שאפשר לשמור את הפרסום ולצפות ולעיין בו גם שאתם לא מקוונים. את האפליקציה ניתן להוריד מחנות גוגל או אפל בחינם.

אפשרות זו היא אך ורק לעבודות אשר מתארחות על שרת הפורמט הדיגיטלי.

לקוחות המפיקים פרסומים רבים יכולים לקבל במסגרת השרות מדף באפליקציה בחינם, לקוחות אשר מפיקים חוברות בודדות הדבר כרוך בתשלום.

 

כאשר אתם מפיקים חוברת לגרסה דיגיטלית יש לזכור כי ניתן להגדיל את כמות הדפים ולהעביר יותר מידע לקהל שלכם.  לכן קחו זאת בחשבון והעלות להפקת יותר דפים היא זניחה לעומת הערך המוסף.

 

כאשר במקרה גיליתם תקלה, טעות, בגרפיקה שלכם שדורשת תיקון ניתן בקלות לתקן את הדף או הדפים ולהחליף אותם באופן כירוגי בדפים חדשים. זה היופי וזה אחד הדברים החשובים בפורמט זה. במידה ויש לכם חוברות שבהן אתם צריכים להחליף דפים באופן שוטף תוכלו לקבל הצעת מחיר הכוללת החלפת דפים אבל במידה והדבר הוא נקודתי עקב תקלה או שינוי קל, החלפה זו היא חלק מהשרות.

כיום, בעקבות המצב בו יצרני הדפדפנים מונעים את גרסת הפלש ומנטרלים אותה עברתי לגרסה מלאה של פורמט HTML5, בגרסה זו, אין צורך יותר ואין יותר תלות בפלש מה שהיה עד היום נהוג בגרסת המחשב. גרסה זו פועלת כיום על כל הדפדפנים ומתפתחת באופן משמעותי ומאפשרת לכם צפייה מדהימה בכל דפדפן וכמובן בסמרטפון ומכשירי הטאבלט במערכות ההפעלה השונות באופן המושלם ביותר והאיכותי ביותר.

 

עד היום, השיטה הייתה מבוססת על פלש בגרסת המחשב ומעכשיו הטכנולוגיה עם הפנים קדימה לעתיד החדש ומאפשרת צפייה איכותית, דפדוף מדהים וגלישה במכשירים הנייידים באופן הטוב ביותר שקיים וזאת ללא תלות יותר בפלש.

יצירת פרסום דיגיטלי מצביעה על:

מוצר ירוק – שמירה על איכות הסביבה – לא עוד נייר

חווית דפדוף פליפ תלת ממדי

עיצוב מותאם לצרכי הלקוח על מנת לקבל את המראה האופטימלי

תמיכה מלאה במחשב, מכשירים ניידים ומערכות ההפעלה השונות

זרימת מידע מהירה תוך כדי טעינת הפרסום

אין צורך בשום תוסף על מנת לצפות בחוברת

אין צורך להוריד קבצים למחשב / מכשיר נייד

מערכת חיפוש איכותית לטקסט בפרסום שלכם

תוכן עניינים וירטואלי במספר רמות

זום איכותי על מנת לאפשר קריאה נוחה ונעימה

קישור לדף הבית של לקוח / פייסבוק או כל דף אחר

אין צורך באתר אינטרנט להפקה

ניתן לקבל קבצים להטמעה בשרת שלכם

אין עלויות נוספות על עיבוד או גרפיקה

אין עלות הפצה – קישור אחד ועיבוד אחד מבצעים את כל העבודה

שפות ממשק מגוונות

והכי חשוב – חווית משתמש מדהימה לכל המעיין בפרסום

 

לקוח המזמין חבילה מעל 6 עיבודים יוכל לקבל ללא תוספת תשלום חבילת power flip

לקוח המפיק עיתונים / מגזינים על בסיס שבועי – כ 52 בשנה יזכה למחיר מיוחד ביותר

 

במידה ויש לכם עוד שאלות ניתן לפנות ולקבל עוד מידע.

 

ניתן לקבל עיבוד דיגיטלי להמחשה מקובץ שלכם ללא כל תשלום וללא כל התחייבות.

(לא תוכלו לקבל קבצים אלא תקבלו קישור מעיבוד שאכין לכם להמחשה)

 

במידה ואתם מעוניינים להפיק חוברת דיגיטלית יש צורך ב:

קובץ PDF איכותי סגור ברזולוציה מינימלית של 150 DPI

לוגו לקוח בפורמט PNG  שלבן הוא שקיפות

כתובת אתר שלכם להטמעה (לא חובה)

קוד גוגל אנליטיקס להטמעה בחוברת – במידה ואין יוטמע הקוד שלי

במידה ותרצו הוספת וידאו – קישורי וידאו ל יו טיוב או VIEMO

 

הפורמט הדיגיטלי הוא הכלי שנותן ויוצר חווית צפייה ועיון מדהימה למסכים מקוונים

 

 

מתרשמים מהפורמט הדיגיטלי

מראה המסך בעת טעינת החוברת - בגרסת מחשב

מראה הפורמט הדיגיטלי פרוש בטעינה בגרסת מחשב

 

מראה הפורמט בדיפדוף פליפ בגרסת מחשב

כך הפורמט הדיגיטלי נראה בטאבלטים מבוססי אנדרואיד ו IOS

כך הפורמט הדיגיטלי נראה בטלפונים ניידים מבוססי אנדרואיד ו IOS

ספרים דיגיטליים

סיפורי ניצולי שואה

התנסות והצעת מחיר

חבילת Power flip - פרוייקטים נבחרים

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי