עיתון ומגזין בפורמט דיגיטלי

הפקת עיתון או מגזין עד היום מבוצעת באמצעות הפצה באמצעות גיליון מנייר או לפעמים כהורדת קובץ PDF מאתר אינטרנט שלכם.

כיום בעידן הדיגיטלי אשר בו אנו רוצים שהמידע יגיע מהר, ייחסכו עלויות, יהיה חדשני ואטרקטיבי ויותר מהכל יהיה נגיש בכל מכשיר דיגיטלי כמו מחשב, סמרטפון טאבלט וכל זה בלי הורדת תוספים ודרישת תוספים, הפתרון הוא עיתון בגרסה דיגיטלית שנפתח מקישור יחיד בכל מכשיר ומכשיר ולכל מערכת הפעלה.

העיתון הדיגיטלי המקוון לא דורש גם הורדת כל קובץ וכל המידע נקרא ישירות מהשרת באופן מקוון ללא כל הורדה של קבצים למכשיר ממנו נקרא המידע.

לציין, באם נרצה לשמור גרסה לא מקוונת לקריאה שאין ברשותנו אינטרנט פעיל, ניתן באמצעות אפליקציה ייחודית שנבנתה עבורי yoqva flip – אפליקציה חינמית אשר מורידים פעם אחת, ואשר מאפשרת שמירה של העיתון לקריאה לא מקוונת והיא איכותית ומקצועית ביותר. שימוש באפליקציה זו מותנה בכך שהעבודות מתארחות על שרת הפורמט הדיגיטלי.

בנוסף נבנה תוכן עניינים וירטואלי שמאפשר ניווט מהיר בתוך החוברת וההמלצה שלי היא שתוכן הענייניים ייפתח אוטומטית ואם אדם לא רוצה את התוכן הוא יכול להסירה בהקשה קטנה.

איך מפיקים מגזין דיגיטלי:

בעת הפקת הגיליון הראשון, נבנית תבנית ייחודית שמתאימה ללקוח, כולל גוונים, קישור לאתר הלקוח מסרגל עליון, אפשרות להוספת קוד גוגל אנליטיקס ולוגו שמוטמע בעת טעינת העיתון.

כל אלה נבנים מראש על מנת שתהייה התאמה מקסימלית לרוח אתר / עסק הלקוח.

 

ברגע שגיליון העיתון מוכן הוא מועבר אלינו כאשר סוגרים אותו ב 150 DPI ומסירים את הבלידים כך שהגודל שנשלח אלינו הוא גודל "נטו", קרי גודל הדף כפי שהוא מעוצב.

אין לשלוח את העיתון עם בלידים הדבר מעכב את ביצוע העבודה כי זה דורש טיפול באקרובט ובעיקרון כרוך בעלות נוספת ללקוח. גרפיקאים יכולים להכין גרסה ללא שולי הדפסה.

 

לקוח יקפיד להטמיע בתוך העיתון את  הקישורים הרלוונטיים עבורו לאתרים, מודעות, אימיילים וכל דבר שיראה לנכון שהוא רוצה שיהיה לו קישור הן חיצוני והן פנימי. כמו כן במידה ובונים תוכן פנימי לעיתון מומלץ גם לבצע את הקישור לעמודים הפנימיים.

לאחר שהקובץ מגיע אלינו מתבצע העיבוד, נבנה תוכן עניינים וירטואלי והעיתון מוכן כרגע לעיבוד סופי.

לציין, ניתן גם להוסיף אפשרות של הורדת העיתון כ PDF וכמו כן ישנה שליטה על כל אפשרות כמו הדפסה, שיתוף וכד' כך שאם אינכם מעוניינים באלמנט כזה או אחר יש להעביר את הבקשה אלי על מנת שאסיר את האופציה מהעיתון הדיגיטלי.

בסיום העיבוד לפורמט הדיגיטלי עומדות בפניכם שתי אפשרויות:

האחת – לקבל את סט הקבצים לצורך הטמעה בשרת שלכם, היקף הקבצים יכול לנוע בין 20 ל 200 מגה תלוי בגודל הקבצים והגרפיקה אותם העברתם.

השנייה -  עם אפשרויות מרובות יותר היא האירוח על השרת של הפורמט הדיגיטלי וכאן נפרש בפניכם עולם שלם של אפשרויות:

באם עיתון דיגיטלי מתארח בשרת הפורמט הדיגיטלי אתם מקבלים ממני קישור אותו הנכם יכולים להפיץ לכל גורם שתרצו.

 

הקוראים שלכם יכולים בעת פתיחת המגזין הודעה המציעה להוריד את האפליקציה שלי yoqva flip ולאחר מכן להוריד את העיתון לסמרטפון או הטאבלט ולשמור אותו לקריאה לא מקוונת.

להלן דוגמאות של מגזינים שעובדו ונמצאים על שרת הפורמט הדיגיטלי:

בנוסף ניתן לקבל ללא תשלום מדף מגזינים דיגיטלי סטנדרטי ללא עיצוב בהתאם לקישור אותו תוכלו לראות כאן:

בתוספת תשלום ניתן גם לקבל מדף באפליקציה הייחודית

לצורך צפייה במדף הורידו לנייד שלכם את האפליקציה שלי yoqva flip מחנויות גוגל או אפל ותוכלו להתרשם מהמדפים של הלקוחות שכבר נהנים מהמדף הווירטואלי בתוך האפליקציה.

 

למזמינים מראש חבילה של 12 עיבודים דיגיטליים ומעלה המדפים המעוצבים –  והן מדף באפליקציה
חינם כחלק מהשרות למזמינים חבילות מוגדלות !

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי

 

 

 

יצירת קשר מהיר עם יוסי קווטינסקי - האתר הפורמט הדיגיטלי שלי