ספר מחזור דיגיטלי

ספר מחזור דיגיטלי אתם מעצבים – אני מעבד אותו לדיגיטלי !

כבר לא רק דפי נייר, המון הוצאות כספיות, בגלל הדפוס בצבע ומספר העותקים.

בעידן החדש, הדיגיטלי – ספר מחזור נגיש לכל אחד, מלא צילומים וטקסטים בצבע, אם תרצו, ולמה לא? אפשר לצפות בו גם בסמארטפון ובטאבלטים ובמחשבים לכל סוגיהם. הוא יכול להיות נגיש גם ללא חיבור לאינטרנט באמצעות אפליקציה ייחודית, והצפייה בו היא חוויה של דפדוף, כמו שהתרגלנו וגדלנו עליה בספר נייר.

ספר מחזור הוא סיכום של תקופה בחיים.

מה התוצר שתקבלו, מבחינה דיגיטלית?

גרסה לא מקוונת:

גרסה שמתאימה לצריבה על תקליטור או דיסק און קי, המדמה ספר לכל דבר עם המראה של הדפדוף, צליל העמוד שמדפדפים ממנו לדף הבא, זו בעצם, גרסה עצמאית שמתאימה למחשב PC  ומק, ולא לסמארטפון ולטאבלט.

גרסה מקוונת:

גרסה הניתנת להעלאה  לרשת האינטרנט, באמצעות שטח אחסון של "הפורמט הדיגיטלי שלי" זו גרסה שמאפשרת לראות את ספר המחזור במחשב רגיל, בכל סמארטפון וטאבלט, ובעצם - בכל מחשב רגיל או נייד. כל זה באמצעות קישור אחד. בגרסה המקוונת ניתן גם להטמיע קוד כניסה, אשר מגביל את הכניסה רק למורשים (קוד אחד לספר ולא לכל אדם).

גרסת אפליקציה:

אין ספק שזו הגרסה המדליקה ביותר לכל אחד מתלמידי בית הספר, הרי כולנו מחוברים היום 24 שעות ביממה לטאבלט או לסמארטפון שלנו.

 

באפליקציה זו, הנקראת yoqva flip, שפותחה במיוחד עבור "הפורמט הדיגיטלי שלי", ניתן  להוריד את ספר המחזור הדיגיטלי שנמצא על השרת שלנו לגרסה לא מקוונת, אל כל סמארטפון וטאבלט. הדבר מדהים ומגניב, כי הוא מאפשר לכם לשמור את ספר המחזור המלא, ולצפות בו גם שאין לכם חיבור לאינטרנט, לשמור אותו לעתיד, כאשר פתאום תוקפים אתכם געגועים מטורפים לזה או לזו או לכל החבר'ה מהתקופה הנפלאה של הכיתה, מדפדפים, נזכרים, מחייכים, מתרגשים. איזה חתיך הוא היה, עכשיו הוא מתחתן, כזה שובב... והיא, שהשתגעתי עליה...

 

גרסה זו מחייבת הורדת אפליקציית yoqva flip, והורדה פעם אחת של ספר המחזור, מקישור אינטרנטי לאפליקציה. זהו, ספר המחזור שלכם לתמיד. אין ספק שזו הדרך החדשנית והמיוחדת ביותר שקיימת היום, ולדעתי – היא המיוחדת ביותר.

 

מה היתרון של ספר מחזור דיגיטלי על פני ספר מחזור מנייר?

ספר מחזור דיגיטלי מאפשר לכם להפיק הפקה מלאת תוכן וצבע, דפים רבים, המון מידע, המון תמונות, תיעוד של המון חוויות. כל בוגר המחזור מקבל דף, כל מורה מקבל דף. ניתן להוסיף דפים בכמות ענקית ובכך להעצים את החוויה. מבחינתכם, ספר מחזור דיגיטלי יכול להכיל אלבומי תמונות עם מאות תמונות, של חוויות שלכם לאורך כל התקופה.

בנוסף לכך, ניתן להטמיע בספר מחזור דיגיטלי סרטונים אשר נמצאים ביוטיוב ו viemo.

בספר מחזור דיגיטלי ניתן להוסיף קישורים לכל אתר חיצוני, קישורים בין דפים. בעניין זה תקבלו ממני הנחיות להטמעת קישורים כאלה.

ספר מחזור דיגיטלי הוא מוצר שכולל מאות רבות של דפים צבעוניים, שופעים תמונות, וידאו ומידע, היוצרים את הזיכרונות שלכם מהתקופה של הלימודים, כולל התעלולים, הטיולים, המתיחות...

 

ספר המחזור הדיגיטלי יכול להיות מופק בשתי שיטות עיקריות:

שיטה א'  - עיצוב עצמאי

הבוגרים בונים את הגרפיקה לספר המחזור, וכל זה לפי הנחיה של "הפורמט הדיגיטלי שלי". לאחר מכן הקבצים מועברים אלינו, מעובדים לגרסה דיגיטלית.

שיטה ב'  - עיצוב עצמאי עם תוספת לפורמט אינטראקטיבי

ספר מחזור דיגיטלי אינטראקטיבי – שהוא בעצם ספר מחזור שנבנה כמו בשיטה א' – גרפיקה שנבנית על ידכם ובנוסף לכך: בראש כל כיתה דף ובו תמונות כל הבוגרים, כאשר לחיצה על תמונת בוגרת או בוגר מובילה לדף של אותו בוגר/ת. וכמו  כן תוכן עניינים וירטואלי להגעה מהירה לכל תלמיד ותלמידה בספר.

 

מה מומלץ שיכיל ספר המחזור הדיגיטלי

תמונת מחזור של התלמידים (הקטנה של הפורמט הגדול של בית הספר)

דף אינטראקטיבי למעבר/ניווט מהיר לדפים של התלמידים במידה ומדובר בבית ספר גדול לכל כיתה יהיה דף אינטראקטיבי משלה.

דפים למנהל, מורים אחראים, מרכז שכבה וצוות הניהול של בית הספר

 

לכל כיתה מומלץ שיהיו הדפים הבאים:

דף אינטראקטיבי לניווט מהיר לדפי התלמידים  במידה ונבחרה אופציית ספר מחזור דיגיטלי אינטראקטיבי

דף למחנך/מחנכת

דף למלל של הכיתה – דבר הכיתה

מספר דפים למורים

כל תלמיד יקבל דף צבעוני ולפחות תמונה אחת בו

ניתן לבחור לכל כיתה רקע אחר

ניתן להוסיף מוסיקה (בכפוף לזכויות יוצרים וכל הקשור בהם)

ניתן להוסיף דף קשר

מספר דפים של אלבום תמונות חוויות משותפות – תמונות ומלל מאוגדים ביחד ברמה כיתתית

ניתן להוסיף אלבום תמונות בסוף הספר של חוויות מהווי כל המחזור כיחידה אחת – אירועים מחזוריים

אין מגבלה בכמות התלמידים והדפים בספר – המספר יכול להיות גבוה מאד

 

בפניכם מוצג ספר מחזור בגרסה אינטראקטיבית דיגיטלית אינטרנטי.

 

 

 

 


אני לא מבצע הגרפיקה. אוכל כן לייעץ לכם בפגישה מסודרת (בתשלום) מה כדאי ואיך כדאי להפיק את ספר המחזור לגרסה דיגיטלית. תקבלו את כל הטיפים על מנת להוציא את ספר המחזור הדיגיטלי האידאלי.

במידה ותזמינו את העיבוד הדיגיטלי אצלי – פגישת הייעוץ תהיה חינם, במידה ותרצו רק ייעוץ כיצד להפיק ספר מחזור דיגיטלי הדבר כרוך בתשלום.

 

ספר מחזור דיגיטלי גם חסכוני יותר, גם עשיר יותר במידע והרבה יותר כייפי לשימוש.

 

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי

 

 

 

יצירת קשר מהיר עם יוסי קווטינסקי - האתר הפורמט הדיגיטלי שלי