עלונים וברושורים בחירות

בחירות בפתח ?  הכל פה בישראל אפשרי.

 

על פניו עושה הרושם כי אנו יכולים פתאום להקלע למערכת בחירות לכנסת ישראל. מצד שני או טו טו אנו נעמוד בפני בחירות לרשויות המקומיות ויש לציין שבחירות זה לא רק לכנסת או לרשות המקומית אלא זה יכול להיות לכל גוף כזה או אחר שקיים במדינה.

בתקופות כאלה חשוב לכל גורם להעביר מידע, חוברות, ברושורים, מידע, מצעים, עלונים  ובעצם כל פרסום אחר שמטרתו העברת מידע.

אני באמצעות הפורמט הדיגילי שלי מציע לכם במקום לבזבז כסף על הפקות נייר להפיק את הפרסומים שלכם בגרסה דיגיטלית.

גם יותר זול, גם יותר מהיר להפצה, גם מגיע בקלילות לכל תיבת אימייל, גם ניתן להטמעה בדרך פשוטה באתרי אינטרנט, גם מאפשר להכניס קישורים שונים ומתאימים בעת הצורך ויותר מכל דבר גם מאפשר להטמיע סרטונים שנמצאים באופן מקוון ב youtube וגם ב viemo.

 

הפקה כזו בעצם מאפשרת לכם אינטראקציה מהירה, נוחה וקלה עם ציבור הבוחרים שהיום כמעט כולו מחובר לרשת האינטרנט והרשתות החברתיות.

לציין, קל מאד ופשוט מאד להטמיע את הפרסום הדיגיטלי ברשתות החברתיות ובאתרי אינטרנט ועוד יותר פשוט לשלוח את הפרסום הזה באימייל.

 

את הפרסום של החוברת הדיגיטלית ניתן לקרוא הן במחשב, הן בסמרטפון והן בטאבלט ומי שמתארח על השרת שלי גם ניתן לשמור באמצעות אפליקציה ייחודית בטלפון הנייד או הטאבלט לקריאה לא מקוונת.

גם אם תשלחו את הפרסום שלכם בו זמנית לעשרות אלפים של נמנעים ותשתמשו בשרות הארוח שלי מובטח לכם מניסיון כי כולם יוכלו לפתוח את הפרסומים במקביל. עד היום כבר נתקלתי בפתיחה של יותר מ 3000 פרסומים בו זמנית וכולם יכלו לפתוח אותם בלי שום תקלה. בבחירות זה קריטי ביותר על מנת להגיע לקהל גדול יותר ומהר יותר.

 

ההפקה היא פשוטה:

אתם מעבירים קובץ PDF במספר זוגי של עמודים

מטמיעים בקובץ קישורים לאתרים חיצוניים ואו קישורים פנימיים

במידה ותרצו להוסיף סרטון השאירו חלל ריק ובו אני אטמיע את הסרטון שלכם שתעבירו לי את הקישור.

יוטמע לוגו שלכם בטעינת החוברת

יוטמע קישור שלכם לאתר הרלוונטי בסרגל עליון

ייבנה תוכן עניינים וירטואלי שיקל את התנועה

מעבר לזה כל צבעי הפרסום שלכם יהיו מותאמים לרוח הגוף המפרסם.

 

בתקופת שגרה הביצוע לוקח בין יום ליומיים

בימי בחירות ולחץ הפרסום בתאום מראש יעלה תוך שעות ספורות מרגע העברת החומר לפרסום ותקבלו ממני את הקישור להפצה.

 

אציין כי ניתן גם להעביר לכם את הקבצים להטמעה אך מומלץ לכל אחד להעזר בשרותי הארוח שלי שמאפשרים לקריאה בו זמנית של אלפי גולשים ביחד בלי שתהיה קריסה ולו לרגע של הפרסום שלכם שאתם מפיצים ורוצים שייקרא על ידי כמה שיותר בו זמנית.

 

מומלץ לכל גורם שמעוניין להפיץ פרסומים דיגיטליים לבחירות להיות בקשר וכבר להבטיח לעצמו את החבילה האטרקטיבית המתאימה לו

 

לציין:

הפקת הפרסומים בחבילה זו – תשלום מראש לפני תחילת העבודה

כלקח מבחירות קודמות וספקים אנו לא מאפשרים פה לשלם לאחר העבודה והפקת החוברות והברושורים תתבצע רק לאחר תשלום לפני העיבוד הראשון.

לפני התשלום המוקדם לא תתבצע שום עבודה למעט הכנת דוגמה עבורכם על מנת שתוכלו להתרשם מהתוצר.

בפורמט הבחירות לא יהיה אפילו שוטף פלוס 0.5  והמעוניין בהפקה ישלם לפני שיוצאים הפרסומים לאור. זה תנאי שהוא "יהרג ובל יעבור".

 

מבחינת שרות:

בתקופות שגרה – עד יומיים לביצוע

בתקופות בחירות – תוך שעות מרגע קבלת החומר ובתאום גם מהר יותר מזה.

 

בואו לבדוק, להתרשם, להכיר ולהכין לעצמכם את החבילה המתאימה, תזכרו, הפרסומים הדיגיטליים יחסכו לכם הון מזומנים בהפצה של המידע. החוברות והברושורים הדיגיטלים יביאו את המידע שלכם בזמן אמת לכל בית ואתר בישראל. אל תחכו לרגע האחרון, הזמינו עכשיו, הבטיחו את עצמכם ואזכיר שוב – ביצוע רק לאחר התשלום  ולא אחרי.

 

אני עסק קטן, אני מודע גם משמיעה בחדשות וסיפורי ה"אגדות" מה קורה לספקים אחרי ולכן מקבלים מחירים מדהימים אבל משלמים מראש ומבטיחים את הנושא שהספקים שעומדים מולכם גם יישארו בחיים.

 

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי

 

 

 

יצירת קשר מהיר עם יוסי קווטינסקי - האתר הפורמט הדיגיטלי שלי