להזמנות ויצירת קשר: אימייל: yoqva@inter.net.il  הודעות באמצעות sms או whatsApp :                  אני כבד שמיעה

0526770011

הפקת פרסומים דיגיטליים בפורמט html5, המותאמים למחשב, סמרטפון וטאבלט ובגרסת אפליקציה לא מקוונת ייחודית yoqva flip ואירוח בשרת ייעודי ייחודי

הפקת פרסומים לשעת חירום

רעם תופי המלחמה מהדהד גם מהדרום וגם מהצפון. רעם זעקות התותחים והטילים נשמע  מכל פינה בארץ גם בעוטף עזה והדרום, גם האיתותים מנסראללה וגם גזרת רמת הגולן שמאותת לכולנו שהכל יכול לפרוץ בכל רגע ובכל דקה ולא רק שם הסכינאים, הפיגועים, הם המציאות היומיומית שלנו שאיתם אנו חיים ולמדנו כבר להתרגל, לא נשכח את מגה הפיגועים שיכולים לקרות, הצפות, טילים על עיר זו ואו אחרת ובעצם מדינה נפיצה שאין הרבה כמו זאת
.

חלק מהשרות שמגישים גורמים כאלה ואחרים כמו גופים רשמיים, רשויות, ארגונים ובעצם כל אחד שיש לו חלק כזה או אחר זה להעביר מידע בזמן אמת או נהלים והנחיות איך לנהוג נכון, איך להתגונן ואיך בעצם חיים במצב שהוא חירום וסכנה לחירות ולביטחון.

הפורמט הדיגיטלי שלי מציע לכל גורם כזה להיערך מראש לשעה הזו ולהכין את החומר מבעוד מועד.

יותר מזה במסגרת ההצעה גם אציע לכם חבילה שתכלול לא רק לעבד את החומר לדיגיטלי אלא גם לעדכן את החומר באופן שוטף.

הפרסומים שיוצאים מבית הפורמט הדיגיטלי פועלים הן במחשב, הן בסמרטפונים והן בטאבלטים כך שהם יכולים להיות שימושיים בכל הדרכים ולתת מענה של מידע מהיר ויעיל שיכול להיות מופץ או דרך קישורים באתרי האינטרנט או בדרך שליחת הודעות בווסטאפ או ב SMS או באימיילים וכך יכולים פרסומים אלה להפתח גם במכשירים הניידים ולא רק במחשבים האישיים. הכל מותאם כך שיפעל מכל מכשיר באופן מושלם.

יתרה מזאת, במידה ויש נהלים שהם יכולים להיות כבר פתוחים אני מציע באמצעות האפליקציה שפותחה עבורי אפשרות לאנשים לשמור את המידע שחשוב להם לשמור על הטלפון הנייד או הטאבלט שיהיה להם זמין מיידי לשעת חירום. האפליקציה yoqva flip שפותחה עבורי מאפשרת שמירה של פרסומים באופן לא מקוון כך שהם יכולים להיות זמינים לציבור גם שאין אינטרנט מחובר בסביבה.

 

יש אפשרות לכל פרסום להוסיף קישורים, סרטונים שנמצאים ביו טיוב ואו viemo ובעצם בכך גדלה הדרך להציג את הדברים למשתמשים בשעת חירום וזה דבר עצום.

הפרסומים לא חייבים להיות אונליין כרגע, הם יכולים להיות במחשב מוכנים לפעולה וטעינה, הם יכולים מצד אחר לעבור עיבוד ותקבלו את הקבצים על מנת שבעת חירום תוכלו לעלות אותם לשרת שלכם ובעצם המטרה היא אחת – לבנות את הכל כרגע על מנת שיהיה מוכן לעת הצורך.

ניתן גם להחזיק את הקבצים מקודדים על השרת שלי ותוכלו להעביר כל פעם חומר ולעדכן אותו וכך גם תוכלו לדעת שהוא תמיד טעון, בעת חירום כל מה שיהיה לעשות זה לשחרר את הפרסום מקוד ואז הוא יהפוך להיות חופשי לכל הציבור, זה דבר בהחלט שיכול לשמש לא מעט.

 

במסגרת החבילה הזו אני מציע גם עדכונים, תוכלו להעביר עדכונים לפי מספר שיוגדר מראש והם יעודכנו ותבוצע פעולה או במחשב, או בשרת או העברת סט קבצים אחר אליכם לשמירה לשעת צורך או להטמעה מיידית אצלכם בשרת.

הכל אפשרי:

קבצים אונליין אצלי

או

קבצים עם קוד על השרת אצלי לפתיחה בחירום

או

קבצים שהם מוכנים אחרי עיבוד ויעלו לשרת בעת חירום

או

קבצים אצלכם להעלאה לאונליין מיידי

או

קבצים לשמירה אצלכם והעלאתם בשעת חירום

 

ברצונכם עוד מידע, לנסות, לבדוק, לשקול - אשמח לענות על כל שאתה ותהייה שמתעוררת אצלכם וביחד נמצא את הפתרון האולטימטיבי על מנת שתוכלו להערך מראש ולהבטיח את המוכנות לשעת חירום

וכל מה שנשאר לומר הוא שנאחל שהכל יהיה רק להתכונן אבל הגרוע לא יגיע לעולם

 

ספרים דיגיטליים

סיפורי ניצולי שואה

התנסות והצעת מחיר

חבילת Power flip - פרוייקטים נבחרים

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי