ניצולי שואה מספרים את סיפורם

עוד מעט לא יהיה מי שיספר לנו על ההיסטוריה הכואבת של השואה. משנה לשנה קטן מספר ניצולי השואה אשר חוו את חוויות וארועי השואה והם לוקחים איתם את הסיפורים והארועים שחוו ועברו ולעולם לא נשמע אותם יותר ולא יהיה מי שיספר.

אני מציע במסגרת הספרייה הדיגיטלית שלי לכל ניצול שואה שיש לו את הסיפור כבר כתוב ואין לו את הדרך לפרסם אותו -  לבוא ולפרסם את הסיפור חינם אצלי.

 

בימים אלו נוצר קשר ביני לבין עיריית רעננה ולבין מועצה אזורית זבולון, כאשר סיפרתי להם על הפרויקט בוא אני מציע לפרסם את סיפור ניצולי השואה בחינם ובהתנדבות, מתבצעות בימים אלה פגישות על מנת לתאם את הנושא, ולצורך כך נרתמו גורמים רבים שרואים בדבר זה ערך עליון.

יש כבר ספר ראשון של עיריית רעננה שיצא לאור במסגרת דיגיטלית וזו רק הסנונית הראשונה.  כרגע פועלים בעיריית רעננה ליצירת פיילוט ראשון בנושא לאחר הצעתי ואיסוף סיפורים וכמו כן בימים הקרובים תערך פגישה במועצה אזורית זבולון על מנת לתאם את הנושא גם שם ולתת הנחיות כיצד להגיש את החומר על מנת להעלותו לפורמט הדיגיטלי. אני מקווה ששיתוף הפעולה בין עיריית רעננה ומועצה אזורית זבולון יביא את הסיפורים שלא שמענו ולא היינו שומעים לו היה מתקיים פרויקט זה ואני כולי תקווה שעוד גורמים יראו את הפרויקט הזה וישתפו פעולה. ליבי פתוח לכל מי שירצה להיות חלק מפרויקט זה ואין מגבלה לספרים כמויות וכל דבר, הכוונה כנה, אמיתית ותיתן במה לכל ספר של ניצול שואה וכל סיפור של ניצול שואה על מנת שסיפורו לא יישכח לעולם.
אני במקביל לשיתופי הפעולה עם גורמים מציע לכל גורם שירצה לפנות ישירות אלי על מנת לקדם את העלאת סיפור ניצול השואה שלהם וכל זאת – בחינם עם המון אהבה אמיתית וכנה.

אני יודע שרבים כתבו את הסיפור, אבל שהגיעו להוצאת הספר – גילו שזה מעמסה כספית כבדה ולכן נמנעו מלפרסם את הספר או הסיפור שלהם שכתבו.

אני נותן כאן את האפשרות לפרסם אצלי – חינם כל עוד הספרייה הדיגיטלית תהיה קיימת ואני מקווה שעוד שנים רבות – את הסיפור ולאפשר לכמה שיותר קוראים לקרוא את אשר עבר עליהם והם חוו.

בעתיד שיצטברו מספר סיפורים וספרים ייפתח אתר ייעודי לכך זו הכוונה.

על מנת לפרסם את הסיפור שלכם אני צריך אותו מוקלד בוורד, או בקובץ PDF. אם הסיפור שלכם כתוב בכתב יד, פנו אלי וננסה ביחד לאתר מתנדב שיסכים להקליד אותו וכך נוכל להעלות את הסיפור לרשת.

סבא וסבתא שלי מצד האמא זכרונם לברכה עברו את השואה, את הסיפורים שלהם שמעתי אבל הם לא תועדו לצערי והדבר עד היום כואב לי שלא עשינו את הדבר ולא תיעדתי את אשר הם סיפרו והסיפורים שהם סיפרו – היו מרתקים וכאלה שרק כאילו לקוחים מסרט פעולה שהוא סיוט.

אני פונה כאן לכל משפחה שיש להם את הסיפור שלה, לכל ניצול שואה שרוצה לספר את הסיפור שלו והוא מודפס וכתוב, להעביר אותו ואפרסם אותו על מנת שכולם יידעו והסיפור לא יישכח לעולם.

כבוד מבחינתי לתת לניצולי השואה לפרסם את הסיפור שלהם.

 

כתובת המייל שלי yoqva@inter.net.il

אני כבד שמיעה כך שהתקשורת רק באימייל.

 

 

 

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי

 

 

 

יצירת קשר מהיר עם יוסי קווטינסקי - האתר הפורמט הדיגיטלי שלי