אומרים שלום לאוליב

אני יושב ותוהה לעצמי, למה עיתונים וכל מיני גופים אחרים נתקעו עם תוכנת אוליב ולא עשו מעשה ועברו לתוכנות שנותנות מענה יותר רחב ללקוחות היום.

היום, כמעט כל גולש באינטרנט שרוצה לקרוא עיתון, מגזין, חוברת או כל מסמך אחר דיגיטלי - רוצה לקרוא  אותו או באייפון, או באייפד, או באחד ממכשירי האנדרואיד ולא רק במחשב האישי.

 

ישבתי היום ועשיתי סבב של עיתונים מוכרים בישראל, וגיליתי שרובם משום מה נעולים על הגרסה של אוליב שבעצם - מפספסת את חצי מהלקוחות והגולשים אם לא יותר.

 

תשאלו בטח למה ? ואני אענה

הגרסה שם לא נותנת מענה לקריאה ישירה מאותו קישור גם בסמרטפונים, טאבלטים ובעצם בכל מכשיר.

 

מה עשה עיתון מעריב הדיגיטלי ומה הצליח אם גולש שלהם לא יכול לקרוא את העיתון בטאבלט שלו . מה עשה עיתון אחר אם השתמש באוליב וגם הקוראים שלו לא יכולים לקרוא את העיתון והמגזין הדיגיטלי שלו בטאבלט ?

 

התשובה היא אחת - הם פספסו - הם לא הסתכלו קדימה והם לא חשבו שהגולשים צועדים קדימה ולא נשארים מאחור.

 

אני מצד שני מסתכל על מה שאני מוציא, וכאן מקישור אחד יש מצב שהעיתון יוכל להקרא גם במחשב האישי, גם במק, גם באייפון, גם באייפד, גם בגלקסי וגם בכל מכשיר אחר של אנדרואיד. נכון, גרסה לא מקוונת יש רק לפי סי , מק ואייפד, אבל זה כבר הרבה מעבר למה שנותנים העיתונים שמשתמשים באוליב - שם אפשר לקרוא במקוון - רק בפי סי. וחבל.

 

בעל עיתון צריך להבין - שהקדמה צועדת ורצה קדימה.

 

בעל מגזין צריך להבין - שהטכנולוגיה מתקדמת ולאו דווקא עם התוכנות  והשירותים שעולים אלפים רבים של דולרים, יש פתרונות שהם פחות יקרים ויותר מקצועיים אפילו ושלא נדבר על כך שאפשר גם להוסיף וידאו, קישורים ועוד.

 

עיתון שרוצה להתקדם, צריך לחשוב על העתיד, על מה שקורה ועל כך שקורא יכול לקרוא במקוון את המוצר שלו בלי אפליקציות, בלי עזרים ובכל המכשירים. נכון, אם תרצו לא מקוון יש צורך באפליקציה אבל בגרסה המקוונת - יש היום פתרון דיגיטלי מרשים וטוב שנותן מענה ראוי, ואפילו למעלה מזה - אבל בשביל זה צריך להשתחרר מהתפיסה של אלה שכבשו את השוק ונשארו מאחור ולראות שיש גם פתרונות יפים, נפלאים, טובים ומקצועיים שאולי הם אפילו יותר טובים וגם פחות יקרים.

 

בעל עיתון דיגיטלי - אל תישאר מאחור - תסתכל קדימה ותחשוב

 

מה אתה רוצה להשיג ? תוכנה יותר נחשקת או קהל גדול יותר בטכנולוגיה מתקדמת ואפשרויות טובות יותר.

 

אני חושב תמיד על המשתמש  האחרון שצריך לקרוא - וזה אתה, את, שקוראים ולא צריכים לחפש פתרונות ובאותה לחיצת כפתור - לא משנה אם אתם נמצאים באייפד, באיפון, בגלקסי או במכשיר אחר של אנדרואיד או אולי בכלל סתם במחשב האישי או הנייד - ומגיע לכם - שתקבלו ותזכו לחוויית גלישה וקריאה  מלאה בלי צורך בהרפתקה.

 

יש פתרונות נפלאים - אני אולי לא מצליח להגיע לכל אחד מכם, כי זה מסובך לי בגלל השמיעה ומסתבר שאתם לא עונים לאימיילים ממני, אבל אם תפנו אלי - מבטיח לכם - שתצעדו - לא שני צעדים קדימה - אלא 1000 צעדים ותהיו עם ראש מורם והרבה יותר גאווה.

 

 

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי

 

 

 

יצירת קשר מהיר עם יוסי קווטינסקי - האתר הפורמט הדיגיטלי שלי