עיתון דיגיטלי בשעת חירום

לא, אין כאן חלילה, חתירה תחת העיתונות הכתובה. יש כאן הצעה להרחבה שלה, ובעיקר – אמצעי חשוב לזמן חירום.

ברור לכל מהו זמן חירום.

 

אבל, יש גם זמני חירום פחות מפחידים וקריטיים. למשל, כמה ימים של שלג בצפון או בירושלים, או שיטפונות נמשכים חוזרים בחבלי ארץ שונים. זמן חירום יכול להיגרם בגלל עיכובים באספקת דלק בארץ, או באספקת נייר, או חלילה כבישים שנפגעו.

 

וחוץ מזה, יכול להיות שמחלקי העיתונים כבר לא יהיו מוכנים לעבוד בקבלנות, והם יכריזו על שביתה...

 

בזמן חירום יכול האתר הזה לתת מענה בדמות של המרה מצוינת של העיתון, על עמודיו השונים, למדיה דיגיטלית. העיתון הדיגיטלי יישלח בדואר אלקטרוני לכל מנוי של העיתון הכתוב, ויימצא גם באתר של אותו עיתון. כל מי שייכנס לאתר יוכל לקרוא, לדפדף, לצפות, לעיין בכל עמודי העיתון, וגם לראות את מודעות הפרסום שיש בו.

 

יפה שעה אחת קודם להתקשרות אתנו, בעלי התוכנה הזאת, והשולטים בה, המבצעים עבודות של פרסומים, חוברות, ספרים עיתונים ועלונים דיגיטליים.

 

בשעת חרום אני מפעיל שרת חו"ל בנוסף לשרת ישראלי. ניתן לקבל בכל מצב שתי גרסאות להפצה - גרסה על שרת ישראלי עם קישור ישראלי לדומיין ישראלי וכמו כן על שרת וירטואלי שיושב על אחת מחוות השרתים הגדולות בעולם ומוכן לקלוט כל כמות של מידע להפצה.

 

כל לקוח יוכל לקבל בעת חרום העלאה לשתי חוות שרתים אלה על מנת להבטיח רציפות ונגישות למידע.  בעת חרום יהיה שימוש רב גם בהעברה סלולרית של מידע ואני מאפשר באמצעות הפורמט אותו אני מציע העברת חומר באמצעות אייפון, סמרטפונים, טאבלטים ובעצם כל מכשיר דיגיטלי יאפשר קריאת המידע ללא חשיבות של נושא הפלש. הפורמט מתאים את עצמו למכשיר בו משתמשים.

 

חשוב לזכור, על מנת להבטיח לעצמכם את השרות בעת חרום מומלץ ליצור קשר ולבצע פיילוט על מנת להיות מוכנים לשעת חרום וברגע האמת לצאת לדרך ללא כל עיכוב.

 

 

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי

 

 

 

יצירת קשר מהיר עם יוסי קווטינסקי - האתר הפורמט הדיגיטלי שלי