לא לפחד להעיז ולהתקדם

אני יושב ותוהה לעצמי למה העיתונים כולם נשבו אחרי תוכנה אחת לעיתונים דיגיטליים והם לא מוכנים לנסות דברים אחרים - שאפשר לומר יותר זולים ומצד שני נותנים להם מענה טוב יותר.

האם מישהו ניסה לקרוא את מעריב שהם נותנים לקרוא בחינם - באייפד שלו ?

האם מישהו ניסה לקרוא את כל העיתונים האחרים שקיימים היום ומשתמשים בתוכנת אוליב - באייפד ? במכשירים שהם נטולי פלש ? והתשובה היא אחת - זה לא ניתן לביצוע בכלל. את מעריב החינמי - היום אי אפשר לקרוא - לא באייפד, לא באייפון ואולי רק אפשר לקרוא אותם  אם מורידים אפליקציה כזו או אחרת על מנת לקרוא אותם.

היום המשתמש האולטימטיבי לא מחפש על כל דבר אפליקציה, אתה רוצה לקרוא משהו שהוא חינמי אין סיבה להוריד על כל שטות או כל דבר אפליקציה, צריך פשוט להכנס ולקרוא את העיתון או הקטלוג, המגזין או כל דבר אחר - ישר ולעניין , בלי כל מיני אפליקציות שלפעמים רק גורמות צרות ונזקים.

אני רואה היום את הכלי שאני עובד איתו, לא צריך את זה, לא  צריך אפליקציות, פשוט, ממירים את החוברת או העיתון, מעלים לרשת ואז תרצה לעיין בו באייפד ? הוא יתאים את עצמו לאייפד, תרצה לקרוא באייפון ? הוא יתאים את עצמו לבד לשם. תרצה אולי באנדרואיד ? גם לשם הוא יתאים ואם יבוא לך סתם לשבת מול המחשב בבית ולקרוא אותו במחשב האישי - גם שם הוא יתאים והכי יפה - והכי מיוחד - שהכל זה מקישור אחד שמתאים את עצמו לבד לבד ואין צורך בעשרות קישורים והתאמות כדי שהוא יפעל בכל מכשיר ומכשיר.

אני חולם על עיתון, שיהיה דיגיטלי, וכאשר העורך יעלה לעיתון כתבות וידאו, במקום כתבה יהיה סרט וידאו, אם ירצה לספר על ברלין או על טבריה ועל מפלס הכינרת ישים וידאו שיפעל ויראה לאנשים כמה יפה וכמה כייפי.

זה הכלי שאני עובד איתו נותן לעשות וזה כיף וזה ממחיש וזה פשוט מיוחד.

חבל לי - שעיתונים ומגזינים נשבו אחרי תוכנה אחת - ובמקום למצוא משהו שמצד אחד יהיה יותר זול ומצד שני יהיה הרבה יותר שימושי - הם שקועים באותו מקום ולא מסתכלים שאפשר להגיע לתוצאות גדולות יותר, גבוהות יותר, איכותיות יותר, מרשימות יותר ובעלות זולה הרבה יותר.

ועוד מילה אחת לבעלי העיתונים - בשביל מה נולד העיתון הדיגיטלי ? כי אין צורך להדפיס אותו, אז למה לא להוציא 3 מהדורות ביום, לעדכן את המהדורה הראשית, להוסיף עוד גרסאות, שתצא מהדורה ראשונה בבוקר מוקדם, בצהריים יהיה עיתון צהריים עם כותרות אחרות ועדכונים ובערב ייצא עיתון ערב עם עדכוני הכלכלה, ואם חלילה יש ארוע כמו פיגוע או טיל בליסטי, או מלחמה או שלום או בנדיקטוס הלך הביתה - אפשר להוציא ברגע עוד מהדורה ועוד מהדורה, ולא להדפיסה חלילה אלא רק דיגיטלי ואז אתם תמיד נמצאים עם עיתון - במרכז העניינים

שהייתי במשטרה - ושאמרתי לקצינים - בואו לעשות שינוי ואל תפחדו להשאר באותו מקום שאתם נמצאים היום  ומפחדים משינוי - הם בתחילה דאגו ופחדו אבל בסוף אמרו - שווה להקשיב לך - והם הקשיבו לי, תשאלו את אריה עמית (ניצב בדימוס) איך שיניתי לו את כל קו המחשבה ואת כל הדרך שלו בנושא של הצגות כנסים וסיכומים שנתיים. תשאלו את דוד קראוזה וניצב יאיר יצחקי בדימוס איזה עולם נפלא השתנה כאשר הם הלכו בדרך שלי  שפרצתי אז את החומות  מ 1993 ועד 2000 שהייתי במשטרה והכל עוד היה בחיתולים.

אני נזכר בזה וחושב לעצמי - איך אפשר להרים את העיתונים היום קדימה למקומות כלכך גבוהים ויפים וכל זה גם ללא עלות גבוהה מצד אחד ומצד שני להביא אותם למקומות כלכך גבוהים, כלכך רחוקים ויפים אבל בשביל זה - צריך לשנות את דרך החיים

 

 

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי

 

 

 

יצירת קשר מהיר עם יוסי קווטינסקי - האתר הפורמט הדיגיטלי שלי