שף בוקס - קטלוג דיגיטלי בהתנדבות

מי כמוני יודע כמה קשה לבעלי מוגבלויות למצוא עבודה ותעסוקה. מי כמוני יודע מאיפה התחיל המיזם של הדיגיטלי שלי והכל בעצם מליקוי שמיעה ומוגבלות שסגרה לי את הדלתות בעסקים רבים שבהם רציתי להשתלב עם כישורים יפים ומוצלחים.

 

לפני מספר חודשים פנה אלי אדם והציג את עצמו  בחברת שף בוקס שמעסיקה בעלי מוגבלויות ונותנת להם הזדמנות לעבוד ולשקם בכך את עצמם ולהרגיש שווים.

 

שמעתי ממנו פרטים, והוא סיפר לי שהם רוצים להוציא קטלוג מוצרים שלהם בפורמט דיגיטלי על מנת להפיץ אותו ללקוחות פוטנציאלים. האמת באותו רגע מאד התרגשתי מעצם העניין שיש עוד אנשים טובים בעולם שמעסיקים בעלי מוגבלויות ורואים בהם אנשים בעלי ערך חשוב, שאכפת להם מהם והם מוכנים להקריב את עצמם למען אנשים שחייהם בגדו בהם בדרך כזו או אחרת.

 

נשאלתי לגבי הפקת קטלוג דיגיטלי והתשובה שנתתי להם שיש לי פתרון נכון בשבילם והוא יבוצע, אבל בתנאי אחד – שזה יהיה ללא כל תשלום ובהתנדבות ובמחווה לכך שהם עושים מעשה כל כך קסום ומיוחד.

 

לרגע אני חושב שהם לא האמינו אבל אמרתי להם שזו ההחלטה שלי ומבחינתי זה ריגש אותי בטרוף שיש עוד כמה אנשים טובים בעולם שמוכנים לתת את נשמתם למען אלה שהחיים שלהם לא האירו להם פנים והנה הם נותנים להם חזון ותקווה.

 

הוצאתי להם את הקטלוג הראשון בפסח ואחרי מספר חודשים הוצאתי גם את קטלוג שבועות והיום אנו מוציאים את הקטלוג השלישי שלהם שהוא קטלוג המוצרים של שף בוקס לראש השנה.

 

הכל נעשה בהתנדבות מתוך אמונה שזה הדבר הנכון שצריך לעשות. הם שאלו אותי הפעם אם כבר אסכים לקבל תשלום על עבודתי והתשובה המשיכה להיות – על יוזמה ברוכה כמו שלכם – אני אשמח מאד להעניק לכם גם הפעם את הקטלוג הדיגיטלי בחינם, כי אני מאמין בערך הנתינה כערך עליון וכאשר אנשים אלה נותנים מתוך הלב שלהם למען אנשים שהדרך לא האירה להם פנים מבחינתי זה עולם ומלואו.

 

אנשים כאלה זה אוצר יקר ואני אמשיך בדרך זו וכל עוד הם ימשיכו בדרך שלהם ויעסיקו בעלי מוגבלויות ממני לפחות הם יזכו להפיק את הקטלוגים ללא כל תשלום כי אני רואה בזה דבר מדהים, ארץ ישראל היפה בהתגשמותה ומבחינתי מי שמעסיק בעל מוגבלויות עושה מעשה ראוי שאי אפשר להסביר אותו כי זה פשוט עולם ומלואו.

 

 

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי

 

 

 

יצירת קשר מהיר עם יוסי קווטינסקי - האתר הפורמט הדיגיטלי שלי