מתקפת הסייבר והשרת הבין לאומי

בימים אלה, ימי המלחמה אנו לצערי יותר ויותר חווים בישראל מתקפות סייבר שמטרתם היא להפיל שרתים, לגרום לנו לחוסר פעילות לגרום כמה שיותר נזק לבעלי אתרים ומן הסתם גם ללקוחות שלהם.

 

שרת הדיגיטלי הראשי הוא שרת ישראלי שיושב בחברת ארוח מהמתקדמות בישראל והשרתים שלה הם שרתים מהטובים שיש של בזק בין לאומי. בנושא הזה אני סמוך ובטוח שאני מכוסה בדרך הכי טובה בזכות חברת הארוח שלי אגייט פתרונות שדואגת לכך שתהיה תמיד פעילות ובמידה וקורה משהו הם נותנים מענה מהיר אפילו בלי ידיעה שלי כדי לפתור את הבעיה ותוך כדי זה הם מעדכנים שמשהו מתרחש.

 

הדיגיטלי שלי מציע גם פתרונות ללקוחות שמאחסנים חוברות דיגיטליות, מגזינים ובעצם כל פרסום אחר, שמאפשרים ארוח מקצועי ומהטובים שיש גם על שרת בינלאומי – שרת חול – שהוא שרת חברת התוכנה והוא יושב על שרתי חברת אמזון הבין לאומית ואין לו הקשר לכל המתרחש בארץ.

 

גם במתקפה זו נתתי פתרון ללקוח שחשוב לו זמינות טוטאלית והעברנו באופן זמני את החוברת הדיגיטלית שלו מהשרת הישראלי לשרת הבין לאומי, האמת שהלקוח יצא כלכך מרוצה מהשרת הבין לאומי עד שביקש שמאותו רגע העבודה תמשיך רק על שרת זה.

 

הדיגיטלי שלי מקפיד ובמיוחד בימים אלה של מבצע צוק איתן לעקוב על כך שהכל תקין ועובד וזמין ללקוחות 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה. אני עוקב עד כמה שניתן על כך שעבודות יהיו זמינות ובמידה ומתגלה תקלה היא מקבלת פתרון מהיר ויעיל ביחד עם  חברת הארוח.
אוסיף על זה עוד עובדה שמעבר לגיבוי שיש לנו לחומר הקיים דרך חברת הארוח מתבצע גיבוי מלא של השרתים וזאת על מנת להבטיח תקינות מקסימאלית של פרוייקטים ועבודות.

 

הדיגיטלי שלי, מפיק קטלוגים דיגיטליים, מגזינים ועיתונים דיגיטליים, חוברות דיגיטליות ועוד הרבה פרסומים בפורמט דיגיטלי ואמינות ושרות הם שם המשחק ולכן חשוב לי לדאוג שכל לקוח שהחליט להיות חלק מבית הדיגיטלי שלי יזכה לזמינות הפרוייקט שלו מלאה למעט כוחות עליונים שאין לי שליטה אבל במידה וזה קורה במיוחד בימים אלה של המבצע ומתקפות הסייבר לתת מענה ראוי ונכון לכל אחד ולדאוג שגם אם יהיה חוסר זמינות זה יהיה מינימאלי כדי להקטין את הפגיעה.

 

לא הכל בידיים שלנו, תקופה לא פשוטה עוברת כרגע אבל מצד שני יש לי פתרון ראוי שהוא השרת הבין לאומי שנותן מענה מדהים ומעבר לזה גם מאפשר את השימוש באפליקציית yoqva flip שמאפשרת הורדת פרסומים שבוצעו לגרסאות לא מקוונות לסמרטפונים וטאבלטים שפותחה במיוחד עבורי והיא ייחודית היום אצלי בעולם החוברות והמגזינים הדיגיטליים.

 

הדיגיטלי שלי לא סומך על המזל, המצב היום לא פשוט, אנו מודעים למתקפות הסייבר הגדולות על שרתים ולכן עומד לרשות כל לקוח השרת הבין לאומי.

 

אם נפגעתם בתקופה הזו ואתם זקוקים לזמינות המוצר שלכם ואתם רוצים להבטיח את פעילות החוברת או העיתון או המגזין הדיגיטלי שלכם אתם מוזמנים לפנות אלי ובזן מהיר ביותר  מבטיח שאעלה אותו לשרת הבין לאומי במחיר הוגן ביותר.

 

 

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי

 

 

 

יצירת קשר מהיר עם יוסי קווטינסקי - האתר הפורמט הדיגיטלי שלי