חוברות הסברה לעמותות

עמותות רבות בישראל קמו על מנת לסייע לגורמים רבים ולתת מענה ותמיכה. עמותות רבות מוציאות לא מעט חומר הסברה, הדרכה כדי לסייע ללא מעט אנשים ולתת להם את מקסימום המידע.

 

לפני מספר חודשים התחלתי בתרומה משלי לעמותה דרך הפקת חוברת  של עמותה זו בחינם כאות הוקרה להם על כך שהם מעסיקים אנשים מוגבלים שהחיים התאכזרו להם והם לא מסוגלים להסתדר לבד וגוף זה מעסיק אותם ונותן להם תקווה חדשה.

 

מי כמוני כאחד שהוא כבד שמיעה וסובל קשות יודע עד כמה אדם צריך לפעמים עמותות כדי להמשיך לחיות את החיים כבן אנוש ולא כמוקצה חברתית. אולי לא תאמינו שזה קיים אבל מסתבר שדבר זה קיים בישראל הנאורה גם ולא במעט.

 

במסגרת חבילה מיוחדת שאותה אני מציע בימים אלה לעמותות וארגונים ללא כוונת רווח אני מציע עיבודים דיגיטליים על מנת לאפשר לכם להפיק חוברות מידע והסברה ולהפסיק בכך להוציא חומר מודפס שעולה הון עתק. לציין, כל אחד יכול לקרוא כיום את החומר הזה, אם במחשב הרגיל, אם בסמרטפון שלו מכל מקום ואם בטאבלט שלו. יותר מזה, אם החומר הזה חשוב לו שיהיה בכל שעה זמין הוא יוכל להוריד את האפליקציה שלי הייחודית yoqva flip ולהוריד את הפרסום שחשוב לו שיהיה זמין כל הזמן אל האפליקציה וכך המידע יהיה בשבילו זמין ושריר כל רגע ולא חייבים שיהיה אינטרנט מחובר.

 

מה אני מציע ?

 

חבילת המרה דיגיטלית , לחוברות דיגיטליות עד 128 עמודים כולל אירוח על שרת ייחודי של הדיגיטלי שלי.

 

חבילות ההמרה יהיו בשלושה אופנים:

 

המרת חוברת בודדת

 

המרת 5 חוברות

 

המרת 10 חוברות

 

אין תוספת מע"מ אני עוסק פטור,  והתשלום עם ביצוע העבודה של החוברת הראשונה.

 

במבצע זה אין תשלום של שוטף פלוס – אלא תשלום מיידי, מקסימום – עד סוף אותו חודש קלנדרי.

 

לקבלת הצעת מחיר מסודרת פנו אלי במסר אישי - עם ציון שם העמותה, פרטי איש קשר ובאיזה חבילה אתם מעוניינים

 

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי

 

 

 

יצירת קשר מהיר עם יוסי קווטינסקי - האתר הפורמט הדיגיטלי שלי