לשליחת סיפורים, תרומות ויצירת קשר: אימייל: yoqva@inter.net.il  הודעות באמצעות sms או whatsApp :                  אני כבד שמיעה

0526770011

מבית

ניצולי שואה מספרים את הסיפור שלהם כפי שטרם נשמע מעולם  - פרוייקט מיוחד לתיעוד סיפורי ניצולי שואה

תמיכה ותרומה לפיתוח פרוייקט סיפור חיים

פרוייקט סיפור חיים הינו פרוייקט התנדבותי של האתר הפורמט הדיגיטלי שלי. כל ביצוע העיבודים הדיגיטליים נעשה בהתנדבות, כולל עיבודים של כריכות והתאמות ובניית האתר שכרגע הוא חלק מהאתר הפורמט הדיגיטלי שלי.

 

עצם הקמת האתר עכשיו כחלק מהאתר שלי היא שלב ביניים בו אני שואף לגייס תרומות מהציבור על מנת להקים אתר עצמאי ושטח אחסון עצמאי לאורך זמן עבור האתר שיהיה נפרד מאתר הפורמט הדיגיטלי שלי עם טווח חיים ארוך עד כמה שניתן.

לצורך כך אני פונה לכל אחד ואחד שיכול לסייע בנושא לתרום כפי יכולתו על מנת לסייע לי בצד זה.

אם היה בכוחי לקחת על עצמי את עלות הקמת אתר בשטח עצמאי הייתי עושה זאת ברצון אבל זאת כבר גדול עלי ולכן כרגע אני נאלץ להסתפק בשטח האחסון שלי עד שנצליח באמצעות תורמים שיהיו מוכנים לתת כתף למאמץ ואשיג את הסכום הדרוש לצורך הקמת אתר ושטח אחסון בנפרד.

 

שבניתי את האתר הפורמט הדיגיטלי עשיתי זאת מתוך ראייה של "השרדות אישית" וזאת כי אף בית עסק לא הסכים לקבל אותי לעבודה בגלל לקות השמיעה.

 

הקמתי את האתר שלי וגדלתי איתו תוך חיים לא פשוטים בנושא העסקי ותוך סיוע בנוסף מהוריי היקרים שתומכים בי ועוזרים לי לאורך כל הדרך.

כל זה לא מנע אותי מלהקים את הפרוייקט "סיפור חיים" שאני רואה בו שליחות חיים גדולה ושמחתי לפחות לדעת שיש לאתר זה צפייה רחבה מאד ורק ביום השואה ובימים האחרונים נכנסו אלפים על מנת להתרשם ולקרוא את הסיפורים.

אם הייתי יכול לממן את כל הדברים לבד לא הייתי פונה לאיש אבל מכיוון שגם ידי קצרה באפשרויות והיום לא הכל פשוט אז נכון להרגע הפרוייקט בנוי כחלק מהאתר שלי וזאת עד שאצליח לגייס את התרומות שיוכלו לסייע לי להפוך את הפרוייקט לעצמאי עם אורח חיים ארוך עד כמה שרק ניתן.

 

המטרה הכללית היא השגת סכום של 10,000 שקלים שבו כלול שטח אחסון לאתר וכל המשתמע בו ודומיינים וכמו כן שטח אחסון גדול לספרים הדיגיטליים שאותו אני אקבל מחברת האחסון במחיר מיוחד על מנת שנוכל לקדם את הפרוייקט באופן עצמאי..

 

במידה ותוכלו לפתוח את הלב למען הפרוייקט בכל סכום שייראה לכם לנכון אודה לכם מאד ובכך תסייעו לי להפוך את הפרוייקט לעצמאי ולא תלוי באתר שלי האישי וזו כוונתי לתת לו אופק חיים ארוך ומשמעותי.

תודה על ההקשבה ובמידה ותראו לנכון אודה לכם אם תלחצו על כפתור התרומה ותתרמו לפי נדיבות לבכם ועל כך אומר לכם תודה רבה והערכה רבה.

 

 

ניתן לצפות בספרים, בטלפון הסלולרי/טאבלט גם דרך האפליקציה yoqva flip.

להורדת האפליקציה  לחצו על האייקון המתאים עבורכם

בואו לתרום לפרוייקט סיפור חיים

ולעזור להגדילו ולהעצימו ולהרחיבו
לחצו על כפתור Donate

ייזום והקמת הפרוייקט הדיגיטלי - אתר הפורמט הדיגיטלי שלי בהתנדבות ובהצדעה לניצולי השואה
ולזכר ששת המליונים שנרצחו בשואה

easyflip.co.il