האם הפורמט הדיגיטלי - מתאים לי ?

למה לבחור בפורמט הדיגיטלי שלי - יוסי קווטינסקי ?

קראתם באתר, ראיתם בתיק העבודות את הפורמט הדיגיטלי ואתם מתלבטים, ובפניכם עולות שתי תהיות לפחות – האם הפורמט הדיגיטלי זה מה שיתאים לנו ומצד שני למה לבחור ביוסי ולא במישהו אחר.

אז אנסה לעזור לכם למה כדאי לעבור לפורמט הדיגיטלי ויותר מזה למה להצטרף לחלק מבית הפורמט הדיגיטלי שלי – יוסי קווטינסקי.

לעניין הפורמט הדיגיטלי – ההצעה שלי לכל לקוח שמתלבט, שחושב האם הפורמט יתאים לו – לנסות ולבדוק את זה בדרך האמיתית ולא בדרך של התלבטות.

ומה הכוונה ? אני מציע לכל לקוח שנמצא בלבטים פשוט – לשלוח קובץ אלי, קובץ PDF, לוגו שלכם, כתובת אתר ואם יש לכם קוד אנליטיקס.

אני אבצע המרה לדיגיטלי של הקובץ שלכם, אכין אותו בגרסה דיגיטלית, אעלה לשרת שלי, אעצב ואסדר, אבנה תוכן וירטואלי, אוסיף את כתובת האתר בסרגל העליון, אסדר כל מה שצריך לסדר על מנת שתוכלו לראות פרסום שלכם בפורמט דיגיטלי ויותר מזה תראו אותו LIVE ברשת ולא גרסה של מישהו אחר. תוכלו לצפות בו במחשב שלכם בגרסה המדפדת, תוכלו לצפות במסמך שלכם בטלפון הנייד שלכם, בטאבלט ואפילו להורידו לאפליקציה שלי yoqva flip על מנת להרגיש אותו בגרסה לא מקוונת גם.

תוכלו להראות אותו לאנשים המקורבים לכם, לכל מי ששותף לעשייה, לבקש אם תרצו דברים נוספים ותוכלו "לחיות את המסמך שלכם" בפורמט דיגיטלי ולהבין – את כל מה שצריך.

לא תסתכלו על גרסה של מישהו אחר, תהנו לראות את שאתם עושים ולתהות – האם זה מה שאני מחפש ומה לא. ייתכן שתראו את הדברים ותראו את הגרסה הדיגיטלית, תגידו: "בינגו" זה בדיוק מה שחיפשתי וזה בדיוק מה שאני צריך, ויכול להיות שתראו אותה, תגלשו בה ותגידו זה לא הכיוון שלי וזה לא יועיל לי בכלל.

אני אישית בליבי מאמין – שזה יעזור וישכנע אתכם כי זה הדבר הנכון והטוב ביותר, אבל..... לא הכל בטוח ומה שאני רואה מנקודת ההשקפה שלי, אולי אתם רואים אחרת וזה לגמרי זכותכם.

הגרסה תעלה לשבוע ימים, תוכלו להתרשם ממנה, להנות, לתהות ולאחר שבוע לכל היותר באם תרצו להתקדם – בכבוד, ובאם תחליט שזה לא לכם, אקבל זאת בהבנה ואהבה ואשמח גם לענות לשאלות לכאן ואו לכאן באם תחליטו כן או לא או אולי יהיה לכם עוד תהייה או בקשה.

 

ועכשיו

למה לבחור ביוסי קווטינסקי והפורמט הדיגיטלי ולא במישהו אחר ?

 

ראשית, נתחיל בדבר הכי חשוב – מקצועיות חסרת תקדים ויותר מזה קשר הדוק ורצוף שיש לי עם חברת התוכנה בכל דבר באם לפעמים קובץ מעורר בעיה או תהייה. מקצועיות בהמרה דיגיטלית זה חלק חשוב ומה שנראה לכל אחד שההמרה היא לחיצה על כפתור ואז.. אופס הכל הופך להיות דיגיטלי זה לא תמיד כך ולא תמיד נכון. לפעמים יש צורך לבצע עוד פעולה כזו או אחרת בתוכנות אחרות על מנת שיהיה אפשר להגיע למיטב ולא רק זה גם צריך לדעת איך מבצעים המרה נכונה לדיגיטלי שאולי למראית עין זה נראה פשוט........ לפעמים זה נכון אבל לפעמים ההמרה לגרסה מדוייקת, איכותית ונכונה הופכת להיות הרפתקאה גדולה ומורכבת ומה שנראה פשוט לפעמים הופך להיות ....... מבצע עולמי.

 

היום שמעצבים בשכבות לא מעט פרסומים, ההמרה הופכת להיות מורכבת יותר ולפעמים כדי להגיע למיטב צריך לעשות כל מיני פעולות על מנת להגיע לאיכויות הראויות שיהיו בדיוק כמו הגרסה המעוצבת וזה לא פשוט בכלל לפעמים זה מורכב לאין ארוך.

את השיטות, את הטכניקות, את הדרך הזו אני יודע, למדתי מטובי חברת התוכנה שלימדו אותי את הדברים והעבירו לי הכשרות שקטות כדי שאוכל להגיע לרמת איכות הכי טובה שרק אפשר וזה לא הולך ברגל בכלל. בנושא ההמרה הדיגיטלית – רב הנסתר על הגלוי ואני חייב לומר שמה שנראה לפעמים קל ופשוט.... הוא מורכב מורכב  באופן מטורף.

 

ולמה עוד לבחור בי ?

השרות שתקבלו ממני הוא יחס אישי, אנושי, נעים, סבלני, ויותר מזה ברוב הפעמים עד מאוחר בלילה, סופי שבוע ובכלל לא קשה להשיג אותו ויותר מזה גם להציב לי אתגרים שלפעמים לא פשוטים.

 

למה עוד ?

שאתם בונים גרפיקה, שאתם מכינים מסמך לגרסה דיגיטלית אף אחד לא חף מטעויות ולפעמים גם אם אין טעות, שפתאום רואים את המוצר רוצים לשפר, לשדרג, לשנות דף כזה או אחר או את המסמך כולו לאחר שכבר התבצעה ההמרה הדיגיטלית ואז אצל רוב הקונקורנטים שלי אם תרצו לבצע עדכון, להחליף קובץ לשנות, לבצע ניתוח לב פתוח לקובץ או ניתוח כירוגי ולהחליף מספר עמודים ואו לשנות משהו יגידו לכם כולם.... תשלמו אם אתם רוצים שינויים. אצלי השינויים, הטיפול לאחר ההמרה הראשונית וגם לאחר שכבר עלה לרשת או שהועברו לכם קבצים להטמעה אצלכם, הטיפול, השינויים כל הפעולות הם חלק מהשרות שלי וגם אם נצטרך להחליף 5 פעמים עמודים עד שנגיע ליעד הנכסף זה יבוא לפי הצעת המחיר הבסיסית ולא אבקש מכם שום תשלום נוסף ויותר מזה תקבלו חיבוק ואהבה.

 

ויותר מזה

לא פעם לקוחות שולחים קובץ ויש בו שגיאות, תקלות, טעויות שהועברו בתום לב אבל הלקוח לא ראה או לא שם לב, אני לשיטתי, לפני שמתחיל המרה דיגיטלית, או לפעמים תוך כדי ההמרה בודק את התוכן, מסתכל, רואה, נובר במה שיש שם ואם אני רואה טעות או משהו שנראה לי מעורר תהייה אני עוצר, בודק, מסתכל ומשווה מול הקובץ המקורי ואם רואה שהדבר שמנסיוני הוא לא תקין, שגיאה, טעות, תקלה כזו או אחרת, אני שולח ללקוח מייל, מעיר,  וברוב המקרים אודה, צדקתי שפניתי ללקוח ואמרתי לו – חבר, יש לך טעות, שלח לי קובץ אחר, תקן פה תסתכל שם, ואולי מכל השנים האלה פעם אחת אמר הלקוח – זה בסדר לא צריך לשנות נלך על זה כמו שזה, אבל בכל הפעמים האחרות, לקוחות הודו, אמרו תודה על כך ששמתי לב, הערתי וכל זה כי חשוב שהפרסום ייצא מושלם ולא פחות מזה.

 

שאני בונה הפקה לפורמט דיגיטלי אני מסתכל על הפרסום שלכם מכל הכיוונים והמטרה שלי שהכל יהיה על הצד הטוב ביותר וראשית שמסמך יהיה חף מטעויות כל עוד זה דברים שכן ניתן לתקן וזה חובתי האישית להעיר ללקוח שמשהו לא תקין ולהציע לו לסדר את זה כדי שיהיה מושלם.

 

גם שאני מסיים את העבודה וכבר הכל עולה לרשת ויוצא לדרך אני מבקש מלקוחות דבר חשוב אחד – אנחנו עובדים בגרסה דיגיטלית, ניתן להחליף או קובץ שלם ראש בראש או דפים באופן כירוגי, אני כותב לכל לקוח או אומר לכל אחד – ואם חלילה יש תקלה בדף וגם אם גיליתם אותה חודש חודשיים או ארבעה תשלחו מייל, תבקשו, אתקן, אסדר, נחליף עמוד ולא נתפשר ולא מוכן לשמוע מלקוח את המושג – לא נעים לי,  - אם לא תפנו.... ולא תבקשו תיקונים ותחיו עם קובץ עם טעויות אכעס עליכם כי ...... לי חשוב שהמסמך בפורמט הדיגיטלי יהיה מושלם – לא פחות מזה והכי חשוב – חף מטעויות.

 

ולמה עוד ?

כי אם למשל אתם רוצים להטמיע קישורים, לא כל אחד יודע ומקבל את הקובץ אחרי פרינט ואז יש לי שיטה מצד אחד לתפעל את הקישורים בקובץ ה PDF, ויותר מזה אם צריך אני מסייע ללקוחות להטמיע קישורים במסמכים ויותר מזה גם להטמיע וידאו מיו טיוב ו VIEMO כדי שיהיה הכי יפה והכי שימושי שרק אפשר.

 

אני מסתכל על כל מסמך שיוצא בפורמט דיגיטלי כאילו הוא עבודה שלי פרטית אישית והכל נעשה בדרך הזו ולא משנה אם זה מסמך של 2 עמודים או 300 עמודים, היחס האישי זהה ללקוח שמשלם 100 שקל או לקוח שמשלם 2000 שקלים. כולם מבחינתי מקבלים את היחס הטוב ביותר ככל שזה תלוי בי.

 

אם נסתכל על עוד דברים קטנים אז לקוח לא ימצא על הפרסום שלו בסרגל העליון את הלוגו שלי אלא הוא יגלה שם את הקישור המתאים לו – אם זה לאתר שלו, לפייסבוק או לכל מקום אחר שיבחר.

 

אם ירצה צבעים מסויימים ששונים "מהראש שלי" אני פתוח לכל דבר ומשתדל עד כמה שאפשר לשנות על מנת שתהיו מרוצים.

אם תרצו לדעת סטטיסטיקה אני כדרך קבע מטמיע בעיבוד הדיגיטלי קוד אנליטיקס שלי ואם לקוח רוצה לדעת מידע הוא יכול לקבל ממני את זה בלי תשלום נוסף אלא כחלק מהשרות ואם ירצה הלקוח נוכל להטמיע קוד אנליטיקס שלו כדי שיוכל לעקוב בעצמו.

ואם נוסיף לסיום עוד דבר שהוא נפוץ ולא מבקש עליו תשלום אלא אם זה משהו חריג, מצד אחד לא מעט לקוחות שולחים קבצים שהוכנו להם לפרינט ואז אני מבצע חיתוך של שולי הדפסה כדי שיהיה נטו במקום ברוטו שהם שולחים ואם במקרה לקוח קיבל קובץ בדפים כפולים מה שלא נכון להפקה לפורמט דיגיטלי, במידה וזה קובץ קטן אני מבצע את החיתוך במידה וזה הרבה דפים מקסימום אני מבצע את החיתוך במחיר סימלי לטובת הלקוח ושלא יצטרך לרדוף אחרי גרפיקאים שלפעמים לא מוכנים.

 

ויותר מהכל חשוב שיידע כל אחד ואחד

כל התוכנות שלי שאני משתמש בהן הן חוקיות, נרכשו כחוק וכל התוכנות שלי הן הטובות ביותר למען שרות נכון ולכל תוכנה שאני עובד איתה יש לי חוזי שרות על מנת שאוכל לקבל תמיכה באם מתגלה בעיה ואם ניקח רק את חברת התוכנה שאני עובד איתה לעיבוד לפורמט הדיגיטלי זה מקום שיש לי ממש דלת פתוחה, יש קשר הדוק, ואני לא רק מקבל מהם תמיכה אלא נותן פידבק על התוכנה ומקבל גם עצות מקצועיות שמובילות אותי להצלחה ממשית גדולה ושיתוף פעולה מדהים ונפלא.

 

אין לי כוונה להעיד על עצמי, אבל יכול לומר בלב שלם שכל עבודה אם היא שני עמודים או אם היא כמות ענקית מקבלת את כל ליבי בעת העשייה ולשמחתי זכיתי בלקוחות שמכבדים אותי בלקות השמיעה, התקשורת עם כולם היא באמצעות מייל או ווסטאפ, אני עושה את המקסימום עבור כולם וגם שבשנה האחרונה הייתה לי שנה קשה, חבר נפטר באמריקה, אישפוז ולפני שנתיים שברתי רגל בחו"ל ונותחתי שם, כל הזמן הלקחות שלי זכו לקבל שרות, לא משנה מה היה, וגם אם הוצאתי ללקוח עבודה שהייתי על מיטת בית החולים  מאושפז בבידוד מספר ימים, וגם אם הייתי בהלווית חבר בארצות הברית – קמתי ב 3 בבוקר אחרי שקברתי את החבר וישבתי והוצאתי עבודה כי לקוחות שלי לא צריכים לסבול ולא שנייה בגלל כל דבר וגם אם זה משבר והם צריכים לקבל את הטוב ביותר ולא משנה מה היה – אתם זכאים לקבל את הטוב ביותר והמושלם.

 

בחרתי בעסק הזה כי..... החברה הישראלית סגרה בפני את כל הדלתות כבעל מוגבלות בשמיעה ועוד צרות אחרות.

הקמתי עסק שחורט על דגלו – שרות מקצועי, איכותי, משפחתי ללא פשרות.

 

כל לקוח זוכה לקבל את המיטב בשרות ואשמח לראות אתכם גם כחלק מהלקוחות, תנסו, תתרשמו ותראו שהשרות כאן הוא לא רק שרות מקצועי, הוא בעיקר יחס אישי ואם תרצו לשמוע מלקוחות אחרים אשמח לקשר אתכם והם יגידו אבל לא סתם אני כבר משתף פעולה מספר שנים עם ארגון המורים, מועצה אזורית זבולון, פרסומידע, שבתון, מועצה אזורית חבל מודיעין, אינפינטי בית השקעות, אופיר טורס, משרד התחבורה ועוד ועוד.

 

אין פשרה אצלי ואין אמצע, אצלי זה או הכל או כלום

נסו אותי, בואו להתרשם ויותר מזה לאחר שהתנסיתם אשמח לראות אתכם חלק מהלקוחות שלי ולתת גם לכם את הלב ואת הנשמה כמו כולם ודין 2 עמודים כדין עבודה שיוצאת כל שבוע ביום מסויים והכל נעשה עם דבר אחד חשוב

 

עם לב

 

באהבה

 

בואו תנסו ותראו את השרות שלי ותבינו למה כדאי לבחור בפורמט הדיגיטלי שלי ולמה זה טוב.

 

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי

 

 

 

יצירת קשר מהיר עם יוסי קווטינסקי - האתר הפורמט הדיגיטלי שלי