להזמנות ויצירת קשר (אני כבד שמיעה):

אימייל: yoqva@inter.net.il

הודעות באמצעות מסרים sms או whatsApp :

 

0526770011

הפקת פרסומים דיגיטליים בפורמט html5, המותאמים למחשב, סמרטפון וטאבלט ובגרסת אפליקציה לא מקוונת ייחודית yoqva flip ואירוח בשרת ייעודי ייחודי

נסו אותי - עיבוד לפורמט דיגיטלי בחינם ללא התחייבות

נסו אותי ! ממחשב PC, ממק, מסמרטפון, טאבלט וגם מהאפליקציה

תמיד עולה בפני לקוחות השאלה האם יעבוד ואיך יעבוד והאם ייתן לי פתרון למכשיר א' ב' או ג'

בדף זה אני מציג בפניכם את כל האפשרויות שיכול לזכות לו מסמך אחד

לחצו על התמונה הנוכחית מכל מכשיר שתרצו:


באם בחרתם במחשב  נייח, בלפטופ או דומים להם תזכו בגרסה של דפדוף ריאליסטי תלת מימדי המדמה ספר או מגזין אמיתי שהדפים בו עוברים בדיפדוף יפה שמזכיר חוברת או מגזין אמיתי חי. כאשר זה מותאם למכשירים כמו טאבלט או סמרטפון - כללי הגלישה שונים בהתאם לטכנולוגיות המכשיר.

עכשיו בואו נסו את הדבר הבא.

באם אתם גולשים מסמרטפון או טאבלט מבוססי אפל או גוגל - IOS או android

לחצו על הסרגל העליון ואז ייפתח לכם חלון הורדה ושם תוכלו לבצע הורדה של המגזין לגרסה לא מקוונת ותוצע לכם להורדה ושימוש אפליקציית yoqva flip שלי.

באם תרצו את העיתון בגרסה לא מקוונת - כדי שתוכלו לקרוא אותו בעת שאין ברשותכם אינטרנט בנמצא - הורידו פעם אחת את האפליקציה או מחנות גוגל או מחנות אפל וזה בחינם כשרות מיוחד ללקוחות הדיגיטלי שלי ואז המסמך ייפתח לכם באפליקציה הייעודית שלנו, ושם לחיצה על הדף תוריד את המגזין לגרסה לא מקוונת. שתשמר לה בספריה library. אם תרצו תוכלו להסירה מתי שרק תרצו בכך.

אופצייה זו מאפשרת את הורדת האפליקציה לאחר שאתם כבר בתוך המגזין הדיגיטלי והכל בלחיצה על הסרגל העליון ואישור הורדת הפרסום לאפליקציה בקלילות ובפשטות.

באם תרצו מראש להוריד את האפליקציה תוכלו לעשות זאת בעזרת הקישורים הבאים:

     

ולסיום אם כבר הורדתם את האפליקציה תוכלו לראות שבמקרה זה באפליקציה כבר יושב לו המגזין וזה שרות שאני מעניק ללקוחות שמעוניינים שפרסום שלהם אחרון יהיה באפליקציה להקל על הלקוחות, הלקוחות מפיצים את קישור האפליקציה להורדה בחינם, הלקוחות שלהם לא צריכים הרבה לעשות ואז כאשר יש פרסום חדש האפליקציה ישר  מתעדכנת וכאשר פותחים אותה מוצאים קישור לחוברת / מגזין, וכל מה שנשאר לעשות הוא כאשר אתם מקוונים ללחוץ עליה בנקישה קטנה ואז החומר יורד לנייד שלכם - טאבלט או סלולרי ומאותו רגע נשמע תחת הספרייה library ומשם ניתן לגלוש בה בכל עת גם שאתם לא מקוונים.

אסיים ואומר

פרסום שיוצא מבית היוצר של הדיגיטלי שלי ונמצא על השרת של הדיגיטלי שלי זוכה לכל האופציות האלה כולל צפייה ושמירה של פרסומים לא מקוונים באמצעות אפליקציה ייעודית.

בכל מצב לצורך צפייה בפרסומים דיגיטליים מקוונים שאתם מחוברים לרשת האינטרנט  -  אין צורך באפליקציה כלל - האפליקציה מיועדת בעיקרה למי שמעוניין שהפרסום - קרי, מגזין או ספר או כל קטלוג או חוברת אחrרת יהיו לו לקריאה לא מקוונת בסמרטפונים או טאבלטים מבוססי אפל או אנדרואיד, כל עוד אתם זקוקים רק לשימוש מקוון שרשת האינטרנט פעילה - האפליקציה לא רלוונטית עבורכם למעט העובדה שהיא נותנת שימושיות נעימה וכייפית ופשוטה.

זיכרו - לצורך הפעלת מסמך - קישור אחד עושה את העבודה ומתביית על כל מכשיר בהתאם לסוג המכשיר

לצורך צפייה וקריאה מקוונת אין צורך בשום תוסף והכל מקוון ופשוט - לחיצה על קישור ואתם עוברים לגרסה המותאמת בשבילכם.

הכל נעשה מעיבוד אחד - לא מעיבודים שונים - אין צורך בעיבודים שונים והכל תוצר של עיבוד אחד לדיגיטלי שמתאים את עצמו אליכם.

ולאחר שניסיתם וראיתם שהמוצר עונה על כל מה שרציתם - זה הזמן לראות דוגמה שלכם ולא של אחרים - ללא התחייבות  מראש

ואחרי שהתרשמתם מהמוצר שלי וראיתם שזה הפורמט אותו אתם מחפשים - אני מציע לכם לבצע המרה של ניסיון ללא כל התחייבות על המוצר שלכם

אין כמו מראה עיניים של המוצר שלכם ולכן - תוכלו לשלוח לי קובץ של מספר עמודים בפורמט PDF  ואני אבצע המרה דיגיטלית,  לצורך המרת ניסיון יש צורך לשלוח את כתובת האתר שתרצו שתהיה מוטמעת בסרגל העליון מצד שמאל וכמו כן  יש לשלוח במידה ותרצו קובץ לוגו שלכם בפורמט PNG כאשר הלבן הוא שקיפות או JPG שהלבן הוא שקיפות, קובץ זה יעלה בעת הטעינה של החוברת או המגזין שאתם רוצים להפיק.

מעבר לזה אם תרצו תמונת רקע מסוימת תוכלו להעביר ואטמיע אותה - יש צורך לוודא שיש לכם זכויות יוצרים על התמונה - תמונות שהובאו מגוגל או מנועי חיפוש לא יוטמעו. לציין - ברשותי מנוי לבנק תמונות  כך שאם תרצו אוכל להפנות אתכם לבחור ממנו ואני אחר כך אוריד את התמונות להטמעה ברקע.  באם אין לכם בקשות מיוחדות אני אטמיע רקע שלטעמי הכי מתאים למען הצלחתכם.

לאחר שאבצע המרה - אשלח לכם קישור, תוכלו להתרשם ממנו על מוצר שלכם וכך תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ממוצר שלכם ולא של אחרים.

 

לציין, עיבוד דיגיטלי במסגרת "נסו אותי" הוא אך ורק לשימוש אישי פרטי, במקרים חריגים יותר להשתמש גם להפיצו לאחרים, אבל בעיקרון נסו אותי בא לתת מענה ללקח שיוכל לראות האם העיבוד לפורמט דיגיטלי הוא הדבר שהוא מחפש והוא מעוניין. לכן, עיבוד כזה הוא רק למטרות של התנסות ולא ניתן להפיץ עיבוד כזה ללקחות למעט מקרים חריגים.

כל זאת ללא התחייבות

 

ספרים דיגיטליים

סיפורי ניצולי שואה

התנסות והצעת מחיר

חבילת Power flip - פרוייקטים נבחרים

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי