למי מתאים הפורמט הדיגיטלי ?

למי מתאים הפורמט הדיגיטלי ? למה כדאי היום להוציא פרסומים בפורמט דיגיטלי במקום פרסומים מנייר ? למה היום כדאי להוציא יותר חוברת דיגיטלית, קטלוג דיגיטלי, מגזין דיגיטלי או עיתון דיגיטלי או אפילו ברושור או כל מסמך אחר בפורמט דיגיטלי ?

 

היום בעידן שכולנו גולשים ברשת האינטרנט, היום לכל אחד יש סמרטפון או טאבלט, היום שאנשים לא אוהבים לאגור קטלוגים או עיתונים, היום שהמידע מתחלף בקצב מסחרר, שעוד לא הספיק הדיו להתייבש וכבר יש גרסה חדשה, הדרך הטובה ביותר היא לעבור לפורמט דיגיטלי שפותר הכל. אין ספק, יש עוד כאלה שירצו את הקטלוג או העיתון מנייר, אבל כיום, הרוב רוצים לעבור לגרסה דיגיטלית ולא רק זה, גם לשמור יותר כך על איכות הסביבה.

 

אם אקח מספר דוגמאות:

 

עיתון דיגיטלי

מאפשר לכם להוציא גרסה לעיתון, כל יום, ללא הדפסה, ללא הפצה, והגעה בזמן אמת לקהל הקוראים, ניתן בעיתון גם להוסיף קטעי וידאו, קישורים לאתרים, למודעות, קישורים פנימיים וחיצוניים, ובעצם להפוך אותו לאינטראקטיבי ונעים לקריאה גם על המחשב, גם על הטאבלט וגם על הסמרטפון. יותר מזה שאתם מוציאים עיתון, ופתאום יש משהו חדש, עדכון, מהדורה מיוחדת, ניתן בהרף עין להוציא גרסה חדשה, לעדכן את הגרסה הקיימת, והרי לכם גרסה חדשה לעיתון.

יש אפשרות היום ליצור קישור קבוע לעיתון שכל פעם שיוצאת גרסה חדשה העיתון עולה לאותו קישור, כך אפשר להפיץ ברקוד של העיתון ואז כל יום או כל שבוע, ניתן להיכנס לאותו ברקוד ולקבל את הגרסה המעודכנת של העיתון.

במקביל יוצרים ארכיון שבנוי על מדף עיתונים וירטואלי והרי לכם פתרון מושלם להוצאת עיתון בדרך דיגיטלית מדהימה. עיתון דיגיטלי – זה הפתרון הנכון והכלכלי ביותר עבורכם.

 

מגזין דיגיטלי

מאפשר לכם הוצאת מגזין בפורמט דיגיטלי, כמו העיתון הוא מאפשר לכם את כל היכולות של קישורים, וידאו, מהדורות, וכדומה. גם פה ניתן לבצע עדכונים "תוך כדי תנועה" על מנת לקבל את המקסימום ותמיד להיות מעודכנים. מגזין דיגיטלי – זה הפתרון הנכון והכלכלי ביותר בשבילכם.

 

קטלוג דיגיטלי עסקי

כל עסק היום שואף להציג את השירותים והמוצרים שלו בקטלוג. בעבר, קטלוג היה אוסף של דפים, כרומו, צבעוני,  מאות דפים, הדפסה יקרה, הפצה בשורה האחרונה מערכת מורכבת. כיום ישנו פתרון שהוא הרבה יותר פשוט.

מבחינת העיצוב, העלויות לבעל העסק הן דומות, אם נדבר מבחינת הגרפיקה, כאן אין שינוי מהותי וגם נוצר מצב שאולי זה מתייקר טיפה כי ישנה אפשרות להפיק הרבה יותר עמודים בכל קטלוג דיגיטלי. העיצוב למכשיר דיגיטלי הוא במעט שונה, אם רוצים שתהיה צפייה בלי זכוכית מגדלת אבל באם רוצים שתהיה אפשרות הדפסה, העיצוב הוא זהה לעיצוב הדפוס, הכל צבעוני, עשרות או מאות דפים, יותר מוצרים, יותר קישורים, וידאו, ובעצם חגיגה של מוצרים ושירותים ומסירת מקסימום של מידע. תוכן עניינים וירטואלי מאפשר ניווט מהיר ונכון ובעצם, כל השילוב של קטלוג דיגיטלי, הרבה מידע, קישורים, תוכן וירטואלי הופך את הקטלוג לכלי שימושי ביותר עבור בעל העסק. נציין כי עסק לא חייב בכלל שיהיה לו אתר אינטרנט על מנת שיהיה לו קטלוג דיגיטלי, עסק יכול לקבל קישור לאחר הפקה כאשר הקטלוג מתארח על השרת שלנו ואז הוא יכול להפיץ את הקטלוג לכל דורש. במקרים בהם החומר הוא רב אני מציע לפרק את הקטלוג הרחב למספר קטלוגים קטנים וזאת על מנת שהשימושיות ללקוחות תהיה הרבה יותר גדולה.

תזכרו, קטלוג דיגיטלי כולל עוד מוצר היום שהוא חשוב וחדש, אפשרות מכירה באמצעות קטלוג, תוכלו לבחון את הנושא בפרק של קטלוגים עם אפשרות מכירה באתר ולהחכים בנושא, השיטה היא בניית מוצרים והוספת אייקון מכירה לכל מוצר בחוברת, אמנם יותר עבודה, אמנם יותר עלות אבל אתם מקבלים בקטלוג כזה גם אתר מכירות, כאשר אתם זקוקים או לחשבון PAYPAL כדי לקבל תשלום או מצד שני ניתן בסוף רכישה לבצע הזמנה ואז הזמנה זו עוברת למייל של המוכר (בעל הקטלוג). עוד פרטים תוכלו לקבל ממני בדיגיטלי שלי. רק קטלוג דיגיטלי יעשה לכם שינוי עסקי גדול אל תוותרו על הטוב ביותר שמגיע להם.

 

חוברת דיגיטלית

אתם מוציאים חוברת ורוצים להפיץ אותה, זה יכול להיות חוברת לימודית, זה יכול להיות חוברת העברת מידע, חוברת שבאה להעביר אג'נדה או חוברת שבאה להציג סיכום תקופה. זה יכול להיות דו"ח תקופתי, שנתי או דו"ח עסקי ובעצם כל מסמך שאתם מוציאים שהמטרה שלו להגיע לציבור רחב יותר לקריאה נוחה וחופשית ברשת. עד היום, רוב הגורמים היו מעלים גרסת PDF ומציעים לקוראים להוריד אותה למחשב על מנת לקרוא אותה. מה עושה אותו אחד שאין לו אפשרות ? מה עושה אותו אחד שאין לו אפשרות לקרוא את הפורמט ? לכן נוצר הפורמט הדיגיטלי שמאפשר היום קריאה של כל דו"ח כל חוברת בכל מגוון המכשירים הקיימים בלי צורך להוריד אותו למחשב על מנת לקרוא אותו. השיטה פשוטה, לאחר ההמרה הדיגיטלית, החוברת הדיגיטלית מתפרסמת באתר הלקוח, ניתן לפתוח אותה הן ממחשב רגיל שם זה ייראה כחוברת מדפדפת פליפ תלת ממדי, ואו מצד שני בסמרטפונים וטאבלטים שם זה פועל על טכנולוגיות מתקדמות של HTML5 שמאפשרות שימוש בחוברת בכל סמרטפון וכל טאבלט. אין צורך להוריד דבר והכל כאשר אתם מקוונים ניתן לקריאה באופן חופשי. איפה כן יש צורך בהורדה ? באם אתם  משתמשים בשרות מהשרת המיוחד שלי ניתן להוריד את האפליקציה yoqva flip ואז להוריד את החוברת הדיגיטלית לטלפון הנייד או הטאבלט ולקרוא את החוברת שאתם לא מקוונים.

תזכרו, חוברת דיגיטלית ניתן לעדכן כל הזמן, לא צריך להדפיס ואם יש תיקונים, שינויים התהליך הוא פשוט ובתוך דקות ניתן להפוך את החוברת שלכם למעודכנת ומופצת. ברגע שחוברת שלכם יצאה לאור ועלתה לרשת – אם זה על שטח האחסון שלי או אם קיבלתם הקבצים להטמעה אצלכם, הקישור יכול להיות מופץ לכל מקום  ומקום ובשניות הוא יכול להיקרא באוסטרליה, ניו יורק, מוסקבה וברלין. אין עניין שינוע, אין עניין העברת קבצים, הכל קל פשוט וקליל. חוברת דיגיטלית תשנה לכם את כל כללי המשחק העסקי – אל תוותרו על חוברת דיגיטלית.

 

 

ידיעון דיגיטלי

כל אוניברסיטה, מכללה, בית ספר, מוסד אקדמי, מוסדות אחרים שמעבירים קורסים או השתלמויות אקדמאיים או מקצועיים מוציאים ידיעון שבו הם מפרטים את הקורסים וכל המנהל של הלימודים. דרכי הרשמה, נהלים, חוקים, וכל מידע הנחוץ ללומד על מנת לדעת כל מה שהוא זקוק על מנת להירשם ללימודים לתואר, או קורס מקצועי או אחר. עד היום הוציאו כל אלה ידיעונים עבי כרס, הדפסה ענקית, הפצה מורכבת והדבר כיום הוא מיותר לחלוטין ובמיוחד אם נגיד – שפתאום השתנה קורס אחד... איך מתקנים.

ידיעון דיגיטלי נותן לכם מענה מדהים ופתרון אולטימטיבי.

 

ניתן בידיעון דיגיטלי להעלות מאות דפים של מידע, מסווגים לפי נושאים, לפי תתי נושאים ולהעביר את מקסימום המידע הנחוץ, ניתן להוסיף תוכן עניינים וירטואלי שמאפשר דילוג מהיר בין כל הנושאים, יותר מזה ניתן גם להפוך תוכן עניינים שקיים גם לתוכן אינטראקטיבי בקלות והדבר הופך את החוברת לדינאמית ושימושית ביותר.

נוסיף על זה שבמידה ופתאום השתנה קורס כזה או אחר, רוצים להוסיף מידע, רוצים לשנות, בפשוטות וקלילות ניתן להחליף עמודים, להוסיף עמודים, לעדכן מידע וכל זה שאין צורך להפיק חוברת אחרת מודפסת ולהפיץ לכולם. שינוי מהיר יכול לעשות את ההבדל והיום בדינאמיות הקיימת אני יודע שדברים משתנים באופן שוטף ולכן שיטה זו נותנת מענה מדהים.

 

את הידיעון ניתן גם במידה והוא מתארח על השרת שלי להוריד לאפליקציית yoqva flip ואז לסטודנט או הלומד בקורס יש את החומר זמין כל הזמן בעת שהוא בודק את הרישום שלו או גם בעת תקופת הלימודים בו הוא מחפש קורס כזה או אחרת. ידיעון דיגיטלי ישדרג אתכם מהותית ויהפוך את מוסד הלימוד שלכם למתקדם יותר ואת הידיעון לשימושי יותר ופשוט יותר לכל משתמש.

 

אינדקס דיגיטלי

ברשותכם מאגר גדול של עסקים, נותני שרות, או כל דבר אחר ואתם רוצים לפרסם את הדבר כשרות לציבור או מצד שני לבנות אינדקס שישמש אתכם בעסק שלכם, מה יותר פשוט מאשר לבנות זאת בדרך דיגיטלית, אתם בונים את החוברת שלכם לפי הגדרה, או סיווגים,  ניתן לבנות לפי א' ב' או לפי סיווגים של עסקים או מקצועות או כל נושא אחר ואת הכל מאגדים תחת חוברת אחת דיגיטלית שנקראת אינדקס דיגיטלי.

לאחר מכן בונים תוכן עניינים לחוברת בעמודים הראשונים ומכל סיווג נותנים קישור פנימי לאותו נושא – כל קישור שתטמיעו בתוכן הזה יפעל ויעביר בקלילות את מחפש העניין למקום המתאים. יתרה מזאת לאחר מכן אני בעת בניית האינדקס הדיגיטלי אני בונה תוכן עניינים וירטואלי שמאפשר גישה מהירה לכל פרט ויותר מזה ניתן לבנות אותו בהתאם לרצונכם, א' ב' , סיווגים ואפשר גם לשלב שתי אפשרויות באותו תוכן אחת אחרי השנייה.

דבר חשוב באינדקס הדיגיטלי הוא נושא העדכונים, כאשר סביר להניח שיש במסמך כזה הרבה עדכונים ניתן לבצע בקלות תיקונים, החלפת עמודים כך שבעצם בתוך דקות הוא הופך להיות מעודכן ומוכן לשימוש הלאה. ללקוחות או לכם זה "שקוף" העדכון נעשה כך שבעצם הכל נעשה מאחורי הקלעים והמשתמש לא מרגיש שיש עדכון אלא רק זוכה לאחר  דקות לגרסה מעודכנת וחדשה.

 

באינדקסים של הרבה עסקים ולמשל אזורים אני ממליץ על חלוקה למספר חוברות קטנות על מנת להגדיל את השימושיות, תוכלו לקבל פרטים ולהתרשם מדוגמאות לאחר פניה לדיגיטלי שלי. אינדקס דיגיטלי יהפוך כל אינדקס שלכם לשימושי יותר, מקצועי יותר ועדכני יותר מתמיד.

 

חוברת תיירות דיגיטלית

חברות התיירות הוציאו עד היום חוברות לטיולים ונסיעות שמבוססות על הדפסה, נייר, כרומו, הרבה צבע והרבה אינפורמציה שהביאו לעלות יקרה מאד ולא בגלל הנושא העיצובי – אלא בגלל הנושא של ההדפסה וההפצה.

כיום בעידן הדיגיטלי, גם חברות התיירות השונות עוברות לגרסה דיגיטלית לחוברת תיירות ועוזבות את הנייר. חוברת דיגיטלית מעוצבת לצורך העניין כמו החוברת המודפסת,  ניתן להוסיף בה הרבה יותר מידע ודפים כי חוברת זו מופקת רק בגרסה דיגיטלית ולכן גם אם עלות העיצוב תתייקר טיפה אין מעבר לזה ולעלות העיבוד הדיגיטלי עוד עלויות כמו הפצה, הדפסה, לוחות, שינוע וכדומה.

בחוברת תיירות דיגיטלית בנוסף למידע הרב שקיים, ניתן בקלות לערוך אותה במספר שפות, ניתן להוסיף להן וידאו מיו טיוב וקישורים לאתרים חיצוניים ופנימיים בחוברת ובכך להפוך אותה לשימושית יותר. אם לקוח מעוניין לקבל מידע על טיול מאורגן מסוים למשל, שולחים לו קישור לדף הספציפי בחוברת ומשם הוא אחר כך יכול להמשיך לעיין בחוברת כולה. אם לקוח רוצה מידע על טיולים מאורגנים או על כל טיול אחר – פשוט באימייל אחד, בלי שהלקוח צריך להוריד קבצים למחשב הוא יכול לקבל את כל האינפורמציה שהוא צריך מקישור אחד מהיר ופשוט לסמטרפון, לטאבלט או למחשב האישי. הפורמט טיפה שונה, במחשב מדובר על חוברת מדפדפת פליפ תלת ממדי ואילו בסמרטפונים זה בנוי על טכנולוגיות אחרות HTML5 שמותאמות על מנת לקבל את המידע המקסימאלי הן על סמרטפון, הן על טאבלט מבוססים אפל או אנדרואיד.

היום בעידן הדיגיטלי, חוברת תיירות דיגיטלית זה צו השעה לכל חברת נסיעות – על האיכות שהדיגיטלי שלי – אין צורך לדבר, ולא תמצאו גם מכתבי תודה, אנחנו נגד הגישה הזו להראות מכתבי תודה, אנחנו בדעה שחובת ההוכחה היא לנו מולכם להוכיח שתקבלו את חוברת התיירות הדיגיטלית האולטימטיבית – ואתם תבינו לבד – כי הדיגיטלי שלי נותנים את המענה הטוב ביותר, האיכותי ביותר ומעבר לה את השרות הטוב ביותר בישראל להמרה לפורמט דיגיטלי.

 

אנציקלופדיה בגרסה דיגיטלית

אנציקלופדיה הינה ספר אשר מכיל מאות או אלפי דפים, אנציקלופדיה יכולה להיות בנויה מספר אחד בעל מאות או אלפי עמודים או מספר כרכים אשר מאוגדים יחד תחת מדף ספרים וירטואלי. היום כאשר עידן האנציקלופדיות המודפסות מתחיל להעלם עולה יותר ויותר נושא האנציקלופדיה הדיגיטלית, היא יכולה להכיל אלפי דפים, תמונות, קישורים, וידאו, גלריות של תמונות ועצמים ובעצם כל דבר שרק תעלו על הדעת. אנציקלופדיה יכולה להיות עם תוכן עניינים מורחב שיאפשר לקוראים דילוג מהיר לכל נושא ונושא, מנגנון חיפוש שמאפשר מציאת מושגים כאלה ואחרים, ובעצם גישה מהירה או לפי א' ב' או לפי נושאים שתיתן מענה מקסימאלי למציאות מידע. אנציקלופדיה צריכה להיות בנויה קודם מקבצי PDF שיהיו על בסיס טקסטואלי כך שיופעל בה חיפוש מקצועי טוב, וכך גם יוטמעו כהלכה כל קישור שיהיה בה.

המחשה תוכלו לראות באנציקלופדיה יפעת לתעופה אשר מתארחת בדיגיטלי שלי ומציגה לכל העולם את עולם התעופה הגדול ותולדותיו.  עדכונים באנציקלופדיה הם קלים ופשוטים, החלפת דף במהירות, הוספה, תיקון או כל פעולה אחרת הופכים להיות הרבה יותר פשוטים מאשר להדפיס מהדורה נוספת לאנציקלופדיה כמו שהיה פעם. אין ספק כי אנציקלופדיה דיגיטלית תביא לכם עולם חדש ומדהים ותאפשר לכם ליצור מאגר מידע ענק שעיקר עלותו תהיה העיצוב הגרפי וחלק אחר יילך לעיבוד דיגיטלי ואחסון של נפח רב. כל זה עדיין קטן הרבה יותר מהדפסה ואין ספק שזה עולם חדש – אנציקלופדיה דיגיטלית זה עולם מדהים ומיוחד.

 

ספר לימוד – ספר לקורס

ספר לימוד בפורמט דיגיטלי הוא פתרון האידאלי היום הן לכל בית ספר והן לכל מכללה. ספר הלימוד הדיגיטלי מאפשר להעביר את כל החומר בדרך קלה, מהירה ונוחה בלי צורך לשכפל חומר, להדפיס חומר ולהפיק מידע מנייר. ספר הלימוד, חוברת הלימודים נוצר מקובץ שהלקוח מעביר אלינו ועובר עיבוד דיגיטלי, לאחר מכן ספר הלימוד/חוברת הלימודים מוצגת באופן דיגיטלי כך שיש לכם חוברת או ספר לימוד דיגיטלי שאותו אפשר להפיץ לתלמידים או כל גורם אחר.

ספר לימוד דיגיטלי יכול להיות עם קוד כניסה או פתוח לכל אחד. ספר הלימוד הדיגיטלי ניתן לקריאה במחשב רגיל, סמרטפון, טאבלט ובעצם בכל מכשיר. יתרון ענק שיש היום לספר הלימוד הדיגיטלי הוא כאשר הוא מתארח על שרת הדיגיטלי שלי וכך יש לתלמיד אפשרות להוריד את ספר הלימוד באמצעות אפליקציית yoqva flip לסמרטפון או לטאבלט וכך התלמיד יכול לשמור את הספר על המכשירים הניידים ולעיין בספר הדיגיטלי גם כאשר הוא לא מקוון ואין ברשותו אינטרנט. ספר הלימוד הדיגיטלי לא דורש התקנת פלש למעט במחשב PC.

הפתרון האידאלי לקורסים, לבתי ספר ובעצם לכל גורם לימודי הוא ספר הלימוד הדיגיטלי. תזכרו, ספר הלימוד הדיגיטלי מאפשר קישורים לאתרים חיצוניים וקישורים פנימיים, וידאו ביו טיוב ו VIEMO וכן הוא יכול להיות אינטראקטיבי ... עם פלש אבל אז תזכרו שבעצם כל הגולשים של סמרטפונים וטאבלטים לא רלוונטיים עבורכם. אפשר לבנות ספר לימוד אינטראקטיבי באמצעות קבצי SWF אבל אז הזמינות לניידים כמו סמרטפון וטאבלט שלא קוראים פלש לא תהיה קיימת. היום אני ממליץ בכל עבודה שאני מפיק לא להשתמש בקובץ פלש וזאת על מנת להגדיל את השימושיות של החומר המופק והמופץ.

 

כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא מוצר חדשני מבית הדיגיטלי שלי. המוצר כולל עיצוב של עד 6 עמודים והעלאתם כחוברת דיגיטלית קטנה לרשת האינטרנט על שרת הדיגיטלי שלי. מטרת כרטיס הביקור הדיגיטלי היא במעט דפים, מקסימום אינפורמציה, וידאו, תמונות, קישורים מעניינים, פרטים להתקשרות וכך בעצם אתם יכולים להעביר את המסר שלכם בלי צורך באתר אינטרנט אלא רק דרך חוברת קטנה, שהיא בעצם כרטיס הביקור שלכם.

מה צריך להפקה ? או אם יש לכם גרפיקה מוכנה או שאתם רוצים להכין לבד ואז להעביר קבצים לפי הנחייה, או מצד שני אנו נבנה לכם את כרטיס הביקור שלכם, נוסיף קישורים, נוסיף וידאו אם תרצו, לוגו וכל פרט אחר, נעצב את החוברת הקטנה ולאחר שתאשרו את הגרפיקה נעלה את הכל לרשת האינטרנט לשרת הדיגיטלי שלי למשך שנתיים. המחיר אטרקטיבי ביותר, הפתרון – הכי טוב שיכול להיות עבורכם,  כולם יידעו עליכם, יהיה לכם בעצם מיני אתר ותוכלו להפיץ את הקישור הזה בפשטות וביעילות לכל גורם גם באמצעות קישור וגם באמצעות ברקוד לסריקה.

כרטיס ביקור דיגיטלי – פותח בפניכם עולמות קסומים

 

וזה רק המעט בדוגמה למי זה מתאים מזה תוכלו להפנים האם הפורמט הדיגיטלי מתאים גם לכם ?

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי

 

 

 

יצירת קשר מהיר עם יוסי קווטינסקי - האתר הפורמט הדיגיטלי שלי