אפליקציית yoqva flip

החלטתם להפיק חוברת, מגזין, קטלוג, ספר או כל פרסום אחר בפורמט דיגיטלי.

 

אחד הדברים שעלה לכם בהתחשב בהפקה דיגיטלית היא שיהיה אפשר לקרוא את הפרסום שהפקתם גם בגרסה לא מקוונת. עד היום ניתן היה הדבר רק במחשב פי סי ומק וכיום נולד מוצר חדש – פרי פיתוח מיוחד עבור הדיגיטלי שלי שמאפשר הורדת פרסומים אשר מתארחים על השרת המיוחד של הדיגיטלי שלי ושמירתם באפליקציה ייחודית המאפשרת לכם לאחר שהורדתם את החוברת/ספר/מגזין לאפליקציה להשתמש בו בגרסה לא מקוונת בעזרת האפליקציה שהיא חינמית ונמצאת להורדה חופשית בחנויות גוגל ואפל

כיצד זה עובד:

כאשר אתם מזמינים אצלנו הפקה דיגיטלית, הצורך הוא לאחר ביצוע ההמרה הדיגיטלית כי החוברת תתארח על השרת המיוחד שלנו. שרת זה מאפשר דברים נפלאים אחד מהם הוא הדבר המדובר הזה.

 

לאחר שהחוברת תהיה על שרת זה, תקבלו מאיתנו קישור שאותו תוכלו להפיץ, במקביל תוכלו להפיץ את קישורי האפליקציה אבל זה לא הכרחי כי הקישור יעבוד גם כך כאשר אתם מקוונים בכל מכשיר ומכשיר ובכל מערכת הפעלה. הן על מערכות מבוססות WINDOWS, הן על מערכות מבוססות על מערכת ההפעלה של אפל IOS, והן על מערכות מבוססות  אנדרואיד. כאשר הפרסום שלכם ייקרא כמקוון – הכל בעצם הוא אותו דבר.

 

אבל, במידה ואתם רוצים להוריד את הפרסום שהפקתם לגרסה לא מקוונת, הקשה על הסרגל העליון תאפשר לכם גישה להורדה. אחת האופציות שם היא שמירה באמצעות אפליקציה הנקראת yoqva flip.

כאשר תלחצו על אופצייה זו בפעם הראשונה תתבקשו להכנס להוריד את האפליקציה המותאמת גם בחנות אפל וגם בחנות גוגל וכך שזה מכסה את כל האפשרויות.

 

לאחר מכן שהאפליקציה תהיה כבר בנייד שלכם / טאבלט או טלפון, הפרסום שבחרתם להוריד יתחיל לרדת ולהשמר על הסמרטפון או הטאבלט שלכם. לאחר מספר שניות או קצת יותר תלוי בגודל הפרסום תוכלו לעיין בפרסום גם שאתם לא מקוונים.

 

כך תוכלו להוריד לכם חוברות, מגזינים, ספרים וכל פרסום אחר ולקרוא אותם כאשר אינכם נמצאים בטווח רשת האינטרנט.

 

דבר נוסף שחשוב תוכלו לשמור על חוברות שלכם במסגרת ספרייה, כך תוכלו לשמור פרסומים שחשובים לכם בתוך האפליקציה.

 

ודבר שהוא יותר מיוחד, כאשר תתחברו לאפליקציה שתהיה רשת אינטרנט מחוברת בסביבתכם, תבצע האפליקציה בדיקה באם יש שינוי בגרסת החוברת/ ספר שהורדתם ואם היא השתנתה תתבצע הורדה מעודכנת של הפרסום שהורדתם כבר כך שתהיה לכם הגרסה הכי חדשה שרק קיימת.

תחשבו על זה : אתם מפיקים עיתון יומי, אנו מפיצים עבורכם קישור לעיתון שמשתנה כל יום. כל פעם שתתחברו לאפליקציה היא בודקת את הגרסה כך שאם פתחתם ביום ראשון את האפליקציה – תורידו את העיתון של יום ראשון, ביום שני ייצא עיתון חדש ויעודכן בשרת, ואז, כאשר תפתחו את האפליקציה היא תבדוק באם יש גרסה חדשה וכמובן, יש את גרסת יום שני ואז לפתע לאחר כמה שניות או אולי דקה או שתיים תקבלו את העיתון המעודכן של יום שני והוא יירד לסמרטפון או הטאבלט שלכם.

 

כך אתם נשארים תמיד מעודכנים ונמצאים תמיד במרכז העניינים גם שאתם לא מקוונים.

 

האפליקציה היא דור חדש ומתקדם שמביא לכם את האפשרות הנפלאה של קריאה לא מקוונת של פרסומים וכך בעצם תוכלו לקרוא חוברת, עיתון, מגזין, ספר גם שאתם לא מקוונים.

 

להלן קישור להורדת האפליקציה בחנויות גוגל ואפל: (סריקת הברקוד תפתח לכם את הורדת האפליקציה בחנות המתאימה ישירות

יצירת קשר עם האתר - יוסי קווטינסקי

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת תתבצע רק בדרך וירטואלית. ניתן להעזר במנגנון יצירת הקשר או בקשת הצעת מחיר וכן באמצעות הטלפון הנייד בהודעות למספר:
052-6770011
באמצעות  sms  או whatsap
ניתן כמובן לשלוח אימייל לכתובת:
yoqva@inter.net.il
ותשובה תקבלו מכל דרך בהקדם האפשרי

 

 

 

יצירת קשר מהיר עם יוסי קווטינסקי - האתר הפורמט הדיגיטלי שלי